ZUZ

Izmantošanas noteikumi un privātums!

Šīs mājas lapas saturs, dizains, bildes un viss pārējais var tikt izmantots tikai nekomerciāliem mērķiem. Bez iepriekšējas rakstiskas piekrišanas, Jums nav atļauts kopēt, lejupielādēt, drukāt, izplatīt, pārpublicēt, pārdot vai citādi izmantot vai padarīt materiāli pieejamu citiem. Šīs mājas lapas dizainu un struktūru, kā visu pārējo, kas ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas likumdošanas civilo tiesību aktiem.

Mājas lapas saturam ir tikai informatīvs raksturs. Mājas lapas saturs var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Publicētā informācija regulāri tiek pārbaudīta un atjaunota, bet pilnīga informācijas precizitāte netiek garantēta. Lietojot mājas lapu jūs apzināties, ka informācija var būt nepilnīga un/vai neprecīza.

Jūs nedrīkstat izmantot šo vietni, lai kūdītu uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, izplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, slēpties aiz citas personas vārda un uzvārda, izplatīt saites uz nelegāliem konkursiem, izplatīt ķēdes vēstules, izplatīt programmatūru vai citus materiālus, kas satur vīrusus, pārdot sprāgstvielas, tabakas izstrādājumus, zagtas preces, krāpnieciskas preces, zāles un veikt citas darbības, kas pārkāpj Jūsu valsts vai Latvijas valsts likumdošanu.

Jūs nedrīkstat izmantot šo mājas lapu vai pakalpojumus, lai reklamētu piedāvājumus, kas dod iespēju iegādāties preces/pakalpojumus, kas konkurē ar šo mājas lapu.

Mājas lapa patur tiesības ierobežot vai atteikt lietotājiem piekļuvi šai mājas lapai bez iepriekšēja paskaidrojuma.

Mājas lapa patur tiesības mainīt, apturēt vai pārtraukt mājas lapas darbību jebkurā laikā un jebkāda iemesla dēļ, bez iepriekšēja brīdinājuma.

Mājas lapās publicētās cenas/saturs un viss pārējais ir sniegts tikai informatīviem nolūkiem, ja vien nav norādīts citādāk. Norādītās cenas/saturs un viss pārējais ne vienmēr atspoguļo nosacījumus, kas tiks piemēroti jauniem darījumiem vai esošai situācijai. Jums vienmēr jāpārbauda cenas pirms darījumu veikšanas.

Mājas lapā atrodas saites uz ārējiem resursiem, kuras nav mūsu kontrolē. Mājas lapa neuzņemas atbildību par trešo pušu mājas lapām. Mājas lapa nav atbildīga par trešo pušu mājas lapu saturu. Mājas lapa sniedz šīs saites, lai apmeklētājiem būtu ērtāk. Šādu saišu iekļaušana nenozīmē, ka Mājas lapa piekrīt, iesaka vai akceptē jebkādu atbildību par šo vietņu saturu.

Mājas lapa neuzņemas nekādu atbildību par jebkādiem zaudējumiem vai bojājumiem, kas radušies no mājas lapas izmantošanas.

Mājas lapa neuzņemamies nekādu atbildību par mājas lapas pieejamību.

Dati, kas ievadīti pieprasījuma veidlapās netiek atklāti trešajām personām.

Mājas lapa negarantē, ka informāciju šajā mājas lapā, ir pareiza, PRECĪZI VAI UZTICAMA.

Privātums:

Mēs iesakām izlasīt šo privātuma politiku uzmanīgi, izmantojot mūsu mājas lapu vai pakalpojumus vai darījumus ar mums.

Informācija, ko mēs iegūstam par jums, ja Jūs tādu informāciju sniedzat, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, kā arī citu informāciju, netiek atklāta trešajām personām. Šī mājas lapa izmanto Google Analytics statistikas rīku, kas palīdz analizēt to, kā apmeklētāji izmanto mājas lapu. Šis rīks izmanto sīkdatnes (cookies), lai atvieglotu piekļuvi mūsu mājas lapām, lai personalizētu apmeklētāju pieredzi, un lai reģistrētu informāciju par apmeklējumu. Šādi var automātiski apkopot informāciju par apmeklētāju aktivitātēm šajā mājas lapā. Sīkdatnes neuzglabā nekādu personiski identificējošu informāciju. Lielākā daļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkdatnes. Sīkdatnes ir dati, kas tiek nosūtīti uz Jūsu datora, kad jūs apmeklējat mājas lapas. Jums ir iespēja iestatīt savā pārlūkā, kas ļauj atteikties no šādām sīkdatnēm. Ņemiet vērā, ka šādā gadījumā jums, iespējams, nebūs pieejamas viena vai vairākas iespējas, ko piedāvā mūsu mājas lapa.

Mēs esam veikuši un regulāri veicam drošības pasākumus un procedūras, lai nodrošinātu apmeklētāju drošību mūsu mājas lapā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai gan mājas lapa veic piesardzības pasākumus, lai aizsargātu savus datus, mēs neko negarantējam un neuzņemamies atbildību par jebkādiem zaudējumiem un sekām, kas radušās mūsu mājas lapas apmeklēšanas rezultātā.

Šī mājas lapa satur saites uz trešo pušu mājas lapām. Šī privātuma politika attiecas tikai uz šo mājas lapu. Mājas lapa nenes atbildību par trešo personu mājas lapām. Kad Jūs atstājat šo mājas lapu un nonākat trešo pušu mājas lapā (s), Jums vajadzētu izlasīt šo mājas lapu privātuma politiku.

Mājas lapa patur tiesības mainīt vai papildināt šo privātuma politiku, kas attiecas uz šo mājas lapu. Visi grozījumi un papildinājumi stājas spēkā pēc to publicēšanas mājas lapā. Ja jūs nepiekrītat šādām izmaiņām, neizmantojiet šo mājas lapu un nekavējoties to pametiet.

Ieraksti un komentāri

Jūsu veiktie ieraksti un komentāri nav pilnībā privāti, pat tad, ja esat veicis uzstādījumus, lai pārējie tos neredz. Tas nozīmē, ka tie vienmēr paliek datu bāzē arī tādā gadījumā, ja Jūs izdzēšat savu kontu. Tomēr mēs saglabājam tikai pēdējos ierakstus un labojumus, kas nozīmē, ka sākotnējais ieraksts, ja tas ticis labots, netiek saglabāts.

Personīgās identifikācijas informācija

Mēs paturam tiesības ievākt apmeklētāju personīgo informāciju dažādiem nolūkiem, kas parāda lietotāja darbību mūsu vietnē un saistību ar mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Lietotāji var apmeklēt mūsu saitu arī anonīmi. Mēs ievācam informāciju no lietotājiem tikai tad, ja lietotājs pats ar šo informāciju dalās. Lietotāji vienmēr patur tiesības neizpaust ar savu identitāti saistītu informāciju, tomēr jāpatur prāta, ka tas dažkārt var liegt izbaudīt atsevišķas mūsu vietnes priekšrocības.

Kā mēs izmantojam ievākto informāciju?

www.zuz.lv var izmantot informāciju par mūsu lietotājiem šādos nolūkos:

  1.  Lai uzlabotu klientu apkalpošanu. Jūsu sniegtā informāciju mums palīdz orientēties apmeklētāju vajadzībās un efektīvāk tām pielāgoties;
  2.  Personalizēt mūsu vietni atbilstoši katram lietotājam. Mēs ievācam vispārīgu informāciju par visu lietotāju tendencēm kopumā, lai redzētu, kā lietotāji izmanto mūsu vietni;
  3.  Uzlabot mūsu Interneta vietni. Mēs izmantojam Jūsu atsauksmes, lai uzlabotu servisa kvalitāti;
  4.  Lai periodiski nosūtītu e-pastus. Ja klients vēlas saņemt no mums jaunumus, tos iespējams abonēt un saņemt e-pastā. Katras vēstules beigās ir iekļauta informāciju kā pārtraukt abonēšanu.

Kā Jūsu personīgā informācija tiek pasargāta

Mēs izmantojam attiecīgos datu ievākšanas, uzkrāšanas, pārstrādāšanas un drošības mehānismus, lai pasargātu Jūsu kontu no tā uzlaušanas, kā arī lietotājvārda, paroles un citas informācijas mainīšanas Jūsu kontā.

Trešo personu vietnes

Lietotāji mūsu lapā var atrast linkus (saites) uz mūsu reklāmdevēju, biznesa partneru, atbalstītāju, sponsoru un citu trešo personu Interneta vietnēm. Mēs neesam atbildīgi par šo saitu saturu un darbību. Turklāt šīs vietnes laika gaitā var arī saturiski un vizuāli mainīties. Šīm vietnēm ir arī savi privātuma un klientu apkalpošanas noteikumi. Tāpēc mēs neesam atbildīgi par mūsu partneru Interneta vietņu saturu un vispārīgiem principiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *