Vivus palielina aizdevuma summas

Informācija nav aktuāla!

Jau tika ziņots, ka SMScredit.lv palielina maksimālās kredīta summas, kuras klienti var aizņemties. SMScredit.lv palielināja maksimālo aizņemamo summu no Ls 350 uz Ls 400. Arī Vivus.lv ir palielinājis maksimālo summu, kuru klients var aizņemties. Vivus.lv ir palielinājis maksimālo aizņemamo summu no Ls 700 uz Ls 1000.

Par SMScredit.lv naudas summām

smscredit

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 200 latiem. Tas nozīmē, ka pirmajā Tu vari aizņemties no Ls 1 līdz Ls 200 bez procentiem – atmaksā tik, cik aizņēmies. Ja kredītu būsi mums atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, otrajā reizē Tu varēsi aizņemties līdz 300 latiem, bet no trešās reizes varēsi aizņemties līdz 400 latiem.

Par Vivus.lv naudas summām

vivus

Vivus.lv izsniedz ātros kredītus no Ls 50 līdz Ls 1000. Vivus maksimālās naudas summas, kuras klients var aizņemties nosaka individuāli. Lai uzzinātu savu Vivus.lv kredītlimitu, Tev ir jāieiet savā profilā vai jāreģistrējas. Kredītlimits tiek palielināts tikai tad, ja netiek pārkāpti līguma nosacījumi un kredīts tiek atmaksāts savlaicīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *