Vivus.lv samazina komisijas maksu!

Vivus.lv samazina aizdevuma komisijas maksu! Aizņemoties 100 EUR uz 1 mēnesi: komisija 7.49 EUR, aizņēmuma likme 89.88%, kopējā atmaksājamā summa 107.49 EUR, ja tiek ievēroti līguma noteikumi.

Vivus ātrā kredīta priekšrocības

Zināma daļa cilvēku noteiktā dzīves brīdī nonāk situācijā, kad ir jāapsver iespēja pieteikties kādam no īstermiņa aizdevumiem. Šādi finanšu pakalpojumi šobrīd tiek piedāvāti ļoti plašā klāstā, tādēļ, nonākot situācijā, kad ārkārtas izdevumu gadījumā līdzekļu nepietiek, viens no iespējamajiem risinājumiem ir pieteikties ātrajam kredītam. Latvijā šobrīd ir vairāki kreditori, kas piedāvā ātros kredītus, viens no tiem – 4Finance grupas pārstāvis Vivus.lv, kas saviem jaunajiem klientiem piedāvā aizdevumu līdz 400 eiro, bet patstāvīgajiem klientiem – līdz pat 1500 eiro.  Tālāk apskatīsim, kādas ir Vivus.lv ātrā kredīta priekšrocības un kādēļ šādu aizdevumu izvēlēties.

Ātrāk par aizdevumu bankā

Vairums cilvēku ātros kredītus izmanto brīžos, kad papildus līdzekļi ir nepieciešami ātri, piemēram, ziemas ripu iegādei/maiņai vai automašīnas remontam. Salīdzinot ar tradicionālajiem kredītiem bankās, kuru piešķiršana var ilgt vairākas dienas, Vivus.lv ātro kredītu var iegūt mazāk kā stundas laikā:

  • Piesakoties Vivus.lv ātrajam kredītam pirmo reizi, ir nepieciešams reģistrēties, norādot tādu informāciju kā personas kods, dzīves vieta; ienākumu un izdevumu līmenis, e-pasts, mobilā tālruņa numurs. Šis solis, ja visa informācija tiek ievadīta pareizi, aizņem apmēram 5 minūtes;
  • Pēc reģistrēšanās ir nepieciešams aizpildīt Vivus.lv ātrā kredīta pieteikuma anketu, norādot vēlamā aizdevuma lielumu;
  • Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas, Vivus.lv kredītspeciālisti izvērtē to un dažu minūšu laikā pieņem lēmumu par to, vai un cik lielu aizdevumu piešķirt;
  • Apstiprinošas atbildes gadījumā aizdevums 5 minūšu laikā tiek pārskaitīts uz kredītņēmēja bankas kontu.

Atkārtota aizdevuma gadījumā ir tikai jāieiet savā Vivus.lv profilā un jāaizpilda kredīta pieteikuma anketa, kas principā ļauj saņemt aizdevumu apmēram 10 – 15 minūšu laikā.

Īstermiņa saistības bez ķīlas vai galvojuma

Vivus.lv kredītspeciālisti izvērtē katru kredīta pieteikuma anketu un kredītņēmēja finansiālo situāciju (atkarībā no vēlamās kredīta summas, kreditors izvērtē to, vai pieprasīt potenciālajam kredītņēmējam bankas konta izrakstu, lai pārliecinātos par tā iespējām aizdevumu atmaksāt), tādēļ Vivus.lv ātrā kredīta piešķiršana notiek bez nodrošinājuma nepieciešamības – no kredītņēmēja netiek prasīta ķīla vai galvojums, kas var samazināt ar kredīta ņemšanu saistīto stresu.

Iespēja palielināt savu kredītlimitu

VIVUS.lv

Vivus.lv, ievērojot atbildīgas kreditēšanas principus, neizsniedz aizdevumu klientiem, kuriem nav nomaksātas kredītsaistības – tātad aktīvs var būt tikai viens aizdevums, tomēr jau esošajiem klientiem kreditors piedāvā iespēju palielināt jau esošā aizdevuma kredītlimitu. Šajā gadījumā aizdevums darbojas kā kredītlīnija, kuru klients var izmantot pa daļām jebkurā laikā. Kredītlimita palielināšanu var pieteikt, ieejot savā Vivus.lv profilā.

Vivus.lv ir atbildīgs aizdevējs, kas nepārtraukti pilnveido savu pakalpojumu klāstu un kā Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs ievēro un popularizē godīgas kreditēšanas un uzņēmējdarbības principus, tādēļ Vivus.lv ātrais kredīts var būt laba izvēle ārkārtas gadījumā. Tomēr pirms pieteikšanās aizdevumam, ir jāizvērtē sava maksātspēja!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *