Vivus.lv apdrošināšana

VIVUS.lv

Vivus.lv ātro kredītu aizdevējs piedāvā Latvijā nebijušu iespēju – paņemot aizdevumu, kurš ilgāks par 4 mēnešiem, Vivus.lv klientu kredīts tiek apdrošināts. Tas nozīmē mazāk uztraukumu gan jums, gan jūsu radiniekiem. To var uzskatīt par Vivus.lv mārketinga akciju, ar kuru kompānija parāda, ka rūpējas ne tikai par to, ka klienti atmaksā viņiem kredītus, bet arī par to, lai viņiem un viņu radiniekiem būtu nodrošināts sirdsmiers laikā, kad aizdevums tiek atdots. Šajā rakstā īsi apskatīsim to, ko vajag zināt par Vivus.lv apdrošināšanu.

Vivus.lv kredītu apdrošināšana

Vivus.lv kredīti, kas tiek paņemti uz termiņu, ilgāku par 4 mēnešiem, tiek apdrošināti pie AAS “BALTA”, turklāt bez papildu maksas jums. Apdrošināšana tiek veikta nāves gadījumā, kā arī invaliditātes gadījumā. Tas nozīmē, ka, gadījumā ja ar jums notiek kaut kas nelāgs tajā laikā, kad jums būtu jāatmaksā kredīts, vismaz šis slogs būs nost no jūsu pleciem. Atgādinām, ka Vivus.lv izsniedz aizdevumus summā līdz 1500 eiro ar termiņu līdz 24 mēnešiem.

Tā kā apdrošināšana vienmēr ir piņķerīga, un gadījumi, kuros to piemēro, nebūt nav tik viennozīmīgi – vai zinājāt, ka daudzi apdrošinātāji, t.sk. Vivus.lv gadījumā, neapdrošina pret pašnāvību? – noteikti izlasiet kredīta noteikumus (par apdrošināšanas noteikumiem runā 14. punkts), lai zinātu, ar ko varat rēķināties, ņemot kredītu pie Vivus.lv. Pie izņēmumiem jāmin arī tas, ka apdrošināšana nav spēkā, ja apdrošinātais negadījuma laikā atrodas kādā paaugstinātas bīstamības valstī.

Šai apdrošināšanai netiek piemērots pašrisks, kas nozīmē, ka apdrošinātājs segs visu aizdevuma summu. Apdrošināšana stājas spēkā līdz ar kredītlīnijas piemērošanas datumu. Apdrošināšana ir spēkā līdz brīdim, kad atmaksājat aizdevumu. Tas nozīmē, ka, ja aizdevumu pagarināsiet, arī apdrošināšanas darbības laiks kļūs ilgāks.

Kā saņemt apdrošināšanu?

Ja ar jums vai jūsu tuvinieku, kurš aizņēmies Vivus.lv kredītlīnijā ar apdrošināšanu, notiek kas nelāgs, 15 dienu laikā kopš negadījuma jums jāsazinās ar Vivus.lv, atsūtot nepieciešamos dokumentus, kas pierāda invaliditāti vai nāves faktu.

Vai šī apdrošināšana ir izdevīga?

Tā kā Vivus.lv apdrošināšana ir bez maksas, turklāt to var uzskatīt par unikālu pakalpojumu Latvijas aizdevēju vidū, jāsaka, ka, ja vien neatrodat krietni izdevīgāku aizdevumu tieši izmaksu ziņā, apdrošināšana ir diezgan svarīga komponente jūsu aizdevumam, jo no tās varēsit gūt vismaz nosacītu sirdsmieru. Šis pakalpojums ārpus aizdevuma ietvariem jums izmaksātu vismaz pārdesmit eiro, tāpēc to varētu saukt par zināmu stimulējošu aspektu, kas varētu likt izšķirties par labu aizdevumam pie Vivus.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *