Vivus īpašais piedāvājums jaunajiem klientiem

Vivus.lv īpašais piedāvājums jaunajiem klientiem – aizņemieties kredītu un pirmo maksājumu veiciet tikai pēc 90 dienām. Vivus.lv piedāvājums spēkā: no 31.03.2014. līdz 31.12.2014.

Saņemt akcijas ātro kredītu

Saņemt ātro kredītu

Piesakieties Vivus.lv piedāvājumam jau nekavējoties, ja Jūsu kredītvēsturi ir laba un Jums ir skaidrs atmaksas plāns pēc 90 dienām.

Vivus.lv aizdod ātro kredītu no 50 līdz 1500 eiro uz atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem (diviem gadiem).

Kam pieejams Vivus.lv ātrais kredīts?

Lai saņemtu Vivus.lv kredītu, Tev:

  • ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem
  • nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību
  • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums

Kā Vivus.lv īpašais piedāvājums darbojas?

Piemēram, jaunais klients, kurš šī gada 1.aprīlī no Vivus.lv aizņemsies EUR 300 uz 9 mēnešu termiņu, pirmais aizdevuma ikmēneša maksājums būs jāveic pēc 90 dienām – proti, 1.jūlijā, bet pēdējais aizdevuma ikmēneša maksājums – 01.03.2015.

Kopējo ikmēneša maksājumu veido pamatsummas un procentu maksājumi. Pie summas EUR 300 ar 9 mēnešu termiņu, klienta pirmais kopējais ikmēneša maksājums būs EUR 48.20 = 23.94 (pamatsummas maskājums) + 24.26 (procentu maksājums). Pamatsummas un procentu maksājuma summas kredīta atmaksas periodā ir mainīgas, bet kopējais ikmēneša maksājuma apjoms ir nemainīgs.

Klientam, kurš ir aizņemies mazāk, kā viņam pieejamais kredītlimits, jebkurā brīdī ir iespēja pieteikties papildu summai.

Situācijā, ja klients nevar veikt ikmēneša kopējo maksājumu grafikā noteiktajā laikā, pastāv iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu.

VIVUS

Vasara ir prieka, laimes un svinību sezona. Skaistā daba izrāda savu skaistumu un ir daudz veidu, kā Jūs to varat baudīt. Jūs varat doties ceļojumā, doties atvaļinājumā vai pat apprecēties! Ar vasaras pārpilnību viss šķiet burvīga izvēle.

Lai vai kā, daudziem cilvēkiem nav izdevies baudīt sezonas labumus. Iemesls tam ir ļoti skaidrs – naudas trūkums. Ar ekonomikas krīzi, lielākajai daļai no mums trūkst naudas, lai iepriecinātu sevi un baudītu šo burvīgo laiku ārpus loga. Vai Jūs esat starp tiem cilvēkiem, kuri saskaras ar naudas līdzekļu trūkumu? Tad ātrie kredīti no Vivus.lv var būt labākais risinājums Jums, jo pirmais maksājums būs jāveic tikai pēc 90 dienas. Ir svarīgi neaizmirst, ka akcija spēkā līdz 31.12.2014.

Kā pieteikties Vivus.lv kredītam

Lai saņemtu Vivus.lv  kredītu internetā, Jums ir jāreģistrējas jau tagad un kredīta kalkulatorā jāpiesaka aizdevums.

Pieteikties Vivus kredītam

Jūs izdarījāt pareizo izvēli, jo Vivus.lv ir ātrs, ērts, izdevīgs un uzticams ātro kredītu aizdevējs. Vivus.lv piedāvā izdevīgākās cenas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *