Vivus

Ja Tev vajag ātro kredītu no Vivus.lv, tad Tu vari aizņemties no 50 eiro līdz pat 3000 eiro bez ķīlas un galvojuma. Aizņemties ātro kredītu internetā no Vivus.lv var tagad, bet atmaksāt vajadzēs vēlāk.

Vivus.lv ir izdevīgs aizdevējs ar saprātīgām procentu likmēm. Vivus.lv plus ir tas, ka ātro kredītu var atmaksāt pirms termiņa. Ja Tu esi aizņēmies, piemēram, uz 3 mēnešiem, bet naudu vari atdod ātrāk, tad Vivus.lv piedāvā iespēju atmaksāt naudu pirms termiņa. Atmaksājot naudu pirms termiņa, Tu vari ietaupīt, jo nebūs lieki jāpārmaksā. Lai atmaksātu ātro kredītu pirms termiņa, Tev ir jāpārskaita aizdevuma atlikums uz Vivus.lv kontu. Veicot maksājumu pirmstermiņa atmaksai, noteikti ieraksti Maksājuma mērķī līguma numuru un lūgumu slēgt kredītu pirms termiņa beigām. Liekas, ka nekas īpašs, bet gadījumus, kad aizņēmējs aizņemas naudu uz vairākiem mēnešiem, bet pēkšņi var atmaksāt jau pēc pāris dienām, tad var ietaupīt ievērojamu naudas summu – atmaksājot kredītu pirms termiņa.

Kā jau tika minēts – Vivus.lv ir izdevīgs aizdevējs, jo spēj piedāvāt ātrus un ērtus ātros kredītus ar zemām procentu likmēm. Vivus.lv arī neprasa naudu par aizdevuma izsniegšanu, aizdevuma pieteikumu izskatīšanu un cirtām pašsaprotamām lietām. Principā viss ir bez maksas. Jums tikai būs jāmaksā procenti par aizdevumu izmatošanu, kas ir pašsaprotami. Jaunajiem klientiem, kuriem vēl nav lietotāja profils būs jāmaksā par konta aktivizēšanu – 0,01 Eur jeb 1 cents. Tā ir simboliska maksa par lietotāja profila apstiprināšanu. Aizņemoties atkātoti, lietotāja profilu vairs nevajag aktivizēt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *