Visuzticamākais nebanku kredītdevējs Latvijā

Raksts publicēts 2013. gadā! Visuzticamākais nebanku kredītdevējs Latvijā var nebūt rakstā minētais.

SMScreditŠī gada pavasarī tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS veica Latvijas iedzīvotāju aptauju par attieksmi pret nebanku kredītdevējiem. Interneta vidē tika pataujāti vairāk kā 1000 Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Aptaujā noskaidrojās, ka SMScredit.lv ir visuzticamākais nebanku kredītdevējs Latvijā.

Ekonomiskais stāvoklis Latvijas Republikā netiek slēpts no tās iedzīvotājiem. Katrs indivīds apzinās valdošo finanšu krīzi valstī. Tas tieši ietekmē cilvēku dzīvi. Ekonomiskā lejupslīde ir smagi skārusi katras mājsaimniecības budžetu, tādēļ cilvēkiem kļūst grūti apmierināt savas ģimenes pamatvajadzības. Šajos laikos viņi meklē ārēju naudas palīdzību. Nav šaubu, ka finanšu tirgus Latvijā ir spēcīgs un gatavs atbalstīt Jūs ar dažādiem kredītu veidiem un citiem naudas pieejas līdzekļiem. Bet patiešām svarīgi ir izvēlēties labāko variantu starp aizdevējiem.

Jāpiebilst, ka SMScredit.lv nav vienīgais iespējamais risinājums. Latvijā ir daudzi uzticami aizdevēji, kuri gatavi palīdzēt.

Citi uzticami Latvijas aizdevēji

Credit24Credit24 – Credit24 darbojas saskaņā ar Labas Prakses Kodeksu. Kodekss ir apliecinājums tam, ka savā darbībā Credit24 vienmēr ievēro visas juridiskās un likumā noteiktās normas un strādā saskaņā ar standartu, kas izklāstīts šajā kodeksā.

VivusVivus.lv – Vivus.lv ir AS “4finance Group” kredītdevējs. Arī SMScredit.lv ir AS “4finance Group” kredītdevējs, kas atzīts par visuzticamāko nebanku kredītdevējs Latvijā (SKDS pavasara aptaujā). “4finance Group” kompānijas veiksmes pamatā pavisam noteikti ir kvalitatīvs pakalpojums, veiksmīgs mārketings un daudz naudas.

CreditONCrediton – CreditON pakalpojumi ir ērti lietojami, ātro kredītu nosacījumi tiek izskaidroti saprotamā veidā un akcijas ir neticami izdevīgas.

Šie ir tikai daži no populārākajiem Latvijas ātro kredītu aizdevējiem, kuri piedāvā aizņemties – ātri, ērti, droši, atklāti un izdevīgi. Visi Latvijas aizdevēji ir pieejami zuz.lv sākuma lapā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *