Visi kredīti bez procentu maksas no Bino.lv

Latvijā pirmais kredīts bez procentu maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies. Tas ir populārs un izplatīts akcijas kredīts, lai piesaistītu jaunus klientus. Arī Bino.lv piedāvā aizņemties pirmo kredītu bez procentu maksas, bet tas vēl nav viss!

Bino.lv tagad piedāvā visus kredītus bez procentu maksas ar nosacījumu, ja jau neesi paspējis kļūt par Bino.lv klientu.

Bino akcija 2017

Bino.lv visi kredīti bez procentiem

Pieteikties

Bino.lv  piedāvā jaunajiem klientiem 100% atlaidi komisijas maksai visiem kredītiem, ko klients būs paņēmis. Lai kvalificētos šai akcijai, jākļūst par Bino.lv klientu.

Aizņemies ātro kredītu no Bino.lv, atmaksā kredītu bez procentiem jeb paņemto kredīta summu un ņemot nākamo vai nākamos kredītus, tie būs pieejami bez procentu maksas summā līdz 425 eiro.

Bino.lv akcijas piemērs

Bino piedāvājums

Otomārs 12. aprīlī paņem pirmo aizdevumu 100 eiro apmērā no Bino.lv uz 30 dienu termiņu. Otomārs 25. aprīlī atmaksā kredītu 100 eiro apmērā un tādējādi ir pilnībā apmaksājis savas saistības. Otomārs atgrieza tieši tik, cik bija aizņēmies –  viņam nebija nekas jāmaksā papildus, jo tieši to nozīmē kredīts bez procentiem. Tad 1. jūlijā Otomārs atkal paņem ātro kredītu pie Bino.lv – šoreiz jau 400 EUR uz 30 dienām. 30. jūlijā Otomārs atgriež 400 eiro un tādējādi atkal ir pilnībā apmaksājis savas saistības.

Otomārs paņēma divus ātros kredītus pie viena aizdevēja (BINO), bet abos gadījumos kredīts bija bez procentiem, jo pirmais kredīts tika ņemts 12. Aprīlī, kas bija pietiekami, lai kvalificētos akcijai.

Otomārs ir gudrs un kārtīgs vīrs, jo ietaupīja 35.20 EUR par otro aizdevumu, kurš parastā gadījumā būtu ar procentu maksu. Ja Otomārs būtu ņēmis vairākus ātros kredītus, tad ietaupījums būtu vēl lielāks.

Ja Otomāram būtu nepieciešams atkārtots aizdevums, tad viņš pieteiktos līdz 31. Augustam, jo arī tas kredīts būtu akcijas ietvaros – bez procentu maksas. Piemēram, ja Otomārs paņem 50 EUR aizdevumu 30. augustā ar termiņu uz 30 dienām, tad līdz pat 29. septembrim Otomārs, atgriežot 50 EUR, būs pilnībā sedzis savas saistības, un viņam nebūs jāmaksā  komisijas maksa.

Svarīgi, ja Otomārs paņem savu pirmo aizdevumu pēc 15. maija (piemēram, 17. maijā), tad viņš nekvalificējas īpašajai akcijai. Piedāvājums ir spēkā tikai jaunajiem Bino.lv klientiem, kas par tādiem kļūst laika posmā no šī gada 10. aprīļa līdz 15. maijam.

Individuāls piedāvājums saņemt šīs īpašās akcijas piedāvājumu tiks izsūtīts personīgi tiem esošajiem klientiem, kuri piekrituši saņemt Bino.lv jaunumus un speciālos piedāvājumus, kā arī laicīgi un apzinīgi pildījuši savas iepriekšējās saistības pret Bino.lv.

Akcijas ietvaros piedāvātās atlaides ir spēkā tikai tiem klientiem, kas savlaicīgi pilda savas saistības.

Bino piedāvājums

Akciju nodrošina Bino.lv

 • SIA Extra Credit
 • Reģistrācijas numurs: 40103548796
 • PVN reģ. Nr: LV40103548796
 • Juridiskā adrese: Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
 • E-pasts: info [at] bino [.] lv
 • Klientu apkalpošanas tālrunis: 80 20 5432
 • Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-044.

Jāpiebilst, ka ne pirmais ne nākamais bezprocentu kredīts nav spiesta lieta, bet paņemot kredītu akcijas laikā, tad nākamais kredīts bez procentu maksas būs pieejams visu vasaru – līdz 31. augustam. Aizņemieties atbildīgi no Bino.lv!

5 Replies to “Visi kredīti bez procentu maksas no Bino.lv”

 • Pieteikšanās Bino.lv kredītam un saņemšana 15 min. laikā ir iespējama, ja atbilsti atbilsti kredīta saņemšanas nosacījumiem:

  Tu esi sasniedzis 20 gadu vecumu;
  Tev ir regulāri ienākumi;
  Tev ir aktīvs bankas konts kādā no Latvijas komercbankām;
  Tev ir aktīvs mobilā tālruņa numurs.

 • Lai akcija stātos spēkā, no 10. aprīļa līdz 15. maijam ir jāpiesaka kredīts, kurš būs bez procentiem – atmaksā tik, cik aizņēmies. Atmaksāt var kaut otrā dienā!

 • Labs piedāvājums! Jau biju bino klients, bet arī man bija aktīva šī akcija, jo tiko paņēmu otro kredītu un tas bez maksas…

 • JAUNA AKCIJA! Visi aizdevumi bez komisijas maksas līdz pat gada beigām.

  Bino.lv piedāvā jaunajiem klientiem 100% atlaidi komisijas maksai visiem aizdevumiem, ko klients būs paņēmis no šī gada 24. jūnija līdz 31. decembrim (ieskaitot). Lai kvalificētos šai akcijai, jākļūst par Bino.lv klientu laika posmā no 24. jūnija līdz 31. augustam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *