Visi kredīti bez procentu maksas līdz 2017. Gada beigām

Bino revolūcija turpinās. Jauns piedāvājums no Bino.lv, kuras ietvaros varēsi aizņemties bez procentu maksas līdz gada beigām – vienu vai vairākus kredītus. Piedāvājums attiecas uz jauniem klientiem.

Bino akcija 2017

Ātro kredītu devējs Bino.lv piedāvā jaunajiem klientiem 100% atlaidi komisijas maksai visiem kredītiem, ko klients būs paņēmis no šī gada 24. jūnija līdz 31. decembrim (ieskaitot). Lai kvalificētos šai akcijai, jākļūst par Bino.lv klientu laika posmā no 24. jūnija līdz 31. augustam.

Pieteikties

Tas nozīmē, ka Tu varēsi aizņemties tik daudz kredītus bez procentiem, cik būs nepieciešams un nemainot aizdevējus, jo bino.lv ir parūpējies, lai klients būtu apmierināts klients.

Piedāvājums ir spēkā tikai jaunajiem Bino.lv klientiem, kas par tādiem kļūst laika posmā no šī gada 24. jūnija līdz 31. augustam. Akcijas ietvaros piedāvātās atlaides ir spēkā tikai tiem klientiem, kas savlaicīgi pilda savas saistības.

Kas var saņemt visus kredītus bez procentu maksas?

Bino

Lai saņemtu Bino.lv kredītu, Tev:

  • ir jābūt jaunam klientam pie bino.lv
  • ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem
  • nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību
  • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums

Aizņemoties pirmo reizi, Tev būs iespēja iegūt aizdevumu 300 eiro apmērā, bet, aizņemoties atkārtoti, Tev būs pieejams kredīts tā maksimālajā apmērā – 425 eiro. Turklāt, gan pirmajā reizē, gan arī aizņemoties atkārtoti, kredīta procenti nebūs jāmaksā, jo šādu revolūciju turpina bino.lv aizdevējs.

Pieteikuma anketu Tu vari aizpildīt jebkurā diennakts laikā, tomēr tas tiks izskatīts tikai Bino.lv kreditora darba laikā – no plkst. 07:00 līdz 23:00. Šajā laika tiek izskatīti arī pieteikumi kredīta summām. Pieteikuma izskatīšana ir bez maksas, tādēļ vari neuztraukties par papildus izmaksām.

Bino.lv akcijas piemērs

Bino.lv pirmais kredīts bez papildus maksas par komisiju. Tā ir 100% atlaide komisijai un procentiem – Atdod tik, cik aizņēmies! Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, 100 eiro uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši 100 eiro. Akcijas ietvaros arī otrais un trešais kredīts ir bez papildus maksas par komisiju – atmaksā pie bino.lv tik, cik aizņēmies. 100% atlaidi komisijas maksai jaunajiem klientiem VISIEM aizdevumiem līdz pat gada beigām 2017.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *