Vienota ātro kredītu parādu atmaksa

Ātrais kredītsVienota ātro kredītu atmaksa jeb pakāpeniska parādu atmaksa ir veids, kā varat vienotā ikmēneša maksājumā pakāpeniski atmaksāt ātros kredītus, kas paņemti pie dažādiem kredītdevējiem. Kā ziņo “Dienas Bizness”, 2013. gadā ātro kredītu pakāpeniskai atmaksai pieteikušies 250 iedzīvotāji. Šis pakalpojums pieejams tikai pie Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedriem, kas gan pārstāv lielāko daļu tirgus. Tāpat interesanti, ka 141 iedzīvotājs izmantoja iespēju bloķēt sev piekļuvi ātrajiem kredītiem, tādējādi liedzot sev pieeju ātro kredītdevēju sniegtajiem pakalpojumiem. Šajā rakstā īsi apskatīsim to, kā notiek vienota ātro kredītu atmaksa.

2016. gada 13. janvāris. Nebanku kredītdevēju asociācijai jauns nosaukums “Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija” Kontakti: Tālrunis: +371 67398277, Vaļņu iela 5/1, 2.stāvs, Rīga, LV-1050, Latvija.

Kā notiek vienota ātro kredītu atmaksa?

Vienotu ātro kredītu atmaksu iespējams veikt tikai pie tiem kredītdevējiem, kas ir LAFPA biedri. Pirms pieteikties parādu atmaksai, pārbaudiet vai visi kredītdevēji, pie kuriem esat aizņēmušies, ir asociācijas biedri. Kad esat to izdarījuši, varat aizpildīt pieteikumu, kas pieejams mājaslapā. Pieteikumu aizpildīt ir vienkārši, un varēsit to gan nogādāt asociācijas birojā, gan aizpildītu nosūtīt pa e-pastu. Vienota ātro kredītu atmaksa nozīmē to, ka varēsit ar sev pieņemamu ikmēneša maksājumu segt parādsaistības pie vairākiem kredītdevējiem.

Interesanti, ka pie vairākiem kredītdevējiem vienlaikus aizņemties vairs nevajadzētu būt iespējamam. Tā kā LAFPA veic datu apmaiņu savā starpā, jādomā, ka šādi atmaksāto kredītu skaits tikai samazināsies – iespējams, ka bez 250 šādi maksājošajiem kredītņēmējiem jau citi ir atdevuši kredītus, kas ņemti pie vairākiem kredītdevējiem. Tāpat mājaslapā varat arī bloķēt piekļuvi ātrā kredīta pakalpojumam, aizpildot LAFPA saitā pieejamo iesniegumu “IESNIEGUMS PAR KREDĪTA NEIZSNIEGŠANU” klientu sadaļā.

Vienota ātro kredītu parādu atmaksa ir viens no labākajiem veidiem, kā atmaksāt savecējušus parādus – kredītdevēji būs informēti, ka kredītu grasāties labprātīgi atdot, savukārt ikmēneša maksājumu būs iespējams dabūt labāku, atbilstošāku jūsu maksātspējai. Jāmin, ka LAFPA priekšā teju jānoņem cepure, jo šo var uztvert arī kā smalku žestu, kas parāda, ka asociācijas biedri ir ieinteresēti cilvēcīgās attiecībās ar saviem klientiem. Novēlam aizņemties atbildīgi, lai šādi pakalpojumi jums nebūtu jāizmanto nekad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *