ViaSMS ātrais kredīts

ViaSMS ātrais kredīts ir bez ķīlas un galvojuma. Pirmais ViaSMS ātrais kredīts internetā līdz 350 Eur ir bez procentiem. ViaSMS piedāvā ātros kredītus no 50 Eur līdz 1500 Eur uz laiku līdz 30 dienām. ViaSMS saviem klientiem piedāvā pagarināt ātrā kredīta atmaksas termiņu uz 30 dienām.

Reģistrēties un Saņemt ViaSMS kredītu

ViaSMS ātrais kredīts

Kā saņemt ViaSMS ātro kredītu internetā?

Izpildi trīs vienkāršus soļus un gaidi naudu savā bankas kontā. Izpildi reģistrāciju, piesaki kredītu un gaidi lēmumu no ViaSMS. Aizpildot reģistrācijas laukus (vārds, uzvārds, dzīves vieta, telefons un tamlīdzīgi) – aizpildi visus laukus korekti, jo ViaSMs var neizsniegt kredītu, ja būsi norādījis kļūdainu informāciju. Tas ir pavisam vienkārši un aizņems tikai pāris minūtes. Tagad internetā var pieteikt ātro kredītu visi, kuriem ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi.

ViaSMS piedāvā ātrā kredīta summas

Pirmajā aizņemšanās reizē summa nevar pārsniegt 1500 eiro. Pirmais ātrais kredīts internetā ir bez procentiem. Tas nozīmē, ka Tu vari aizņemties no 50 Eur līdz 1500 Eur bez komisijas maksas un procentiem. Atmaksas brīdī Tev būs jāatdod tikai tā naudas summa, kuru Tu paņēmi. Kad atmaksāsi pirmo ātro ViaSMS kredītu un vajadzības gadījumā vērsīsies pie ViaSMS atkārtoti, varēsi aizņemties līdz 1500 eiro.

Kā jau redzams, tad 2018. gadā nav noteikti nekādi kredīta summas limiti, ko klients var aizņemties. Jāatceras, ka summas apmērs ir atkarīgs no klienta maksātspējas un kredītvēstures, ko nosaka pats uzņēmums.

Lai saņemtu ViaSMS kredītu internetā:
 • Tev jābūt ir rīcībspējīgai fiziskai personai;
 • Tev jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
 • Tev jābūt deklarētai dzīves vietai Latvijas Republikā;
 • Tev jābūt bankas kontam;
 • Tev jābūt labai kredītvēsturei;
 • Tev jābūt ikmēneša ienākumiem.

ViaSMS ātrais kredīts

Ātrā kredīta pieprasījuma nosūtīšanas laikā un ātrā kredīta līguma noslēgšanas laikā Tu nedrīksti būt alkoholisko, narkotisko, psihotropo, toksisko, vielu ietekmē. Viss notiek ar interneta starpniecību un tāpēc aizņemies atbildīgi, lai nerastos pārpratumi.

Kā atmaksāt ViaSMS ātro kredītu

2018. gadā nav tāda iespēja, kā “Aizdevuma termiņa pagarināšana”. Šajā sakarā ir ieviesti citi risinājumi. Vadoties pēc situācijas, Tu vari izvēlēties vienu no atmaksas veidiem – atgriezt visu aizdevuma summu pēc 30 dienām vai veikt ikmēneša Minimālo maksājumu. Pa lielam tas ir tas pats, jo arī atmaksas termiņa pagarināšana bija maksas pakalpojums, bet šajā gadījumā tas saucās “minimālais maksājums”, ko klients veic, ja nevar veikt pilnu maksājumu par kredītu.

ViaSMS ātrais kredīts

ViaSMS darba laiks ir no 8:00 – 22:00 darba dienās un 9:00 – 20:00 sestdienās un svētdienās. Piesaki ātro kredītu no ViaSMS atbildīgi un centies nepārkāpt līguma nosacījumus.

SIA “VIA SMS”
Reģ. Nr.: 40103259867
PVN Reģ. nr.: LV40103259867
Juridiskā adrese: Rīga, 13. janvāra iela 3, LV-1050.
E-pasts: info [at] viasms [.] lv
Klientu apkalpošanas tālrunis: +371 27212412, +371 67212412
Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-040.

Viasms.lv ir atbildīgs kredīta risinājums. Aizņemieties no ViaSMS.lv atbildīgi, izvērtējot kredīta nepieciešamību. Pieteikumi tiek pieņemti internetā vai SMS.

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

4 komentāri par “ViaSMS ātrais kredīts”
 1. SAVA Rakstīja:

  Atsevišķos gadījumos taustāmām kredītkartēm ir savas priekšrocības, tāpēc nebanku kreditētājs Viasms kopā ar sadarbības partneriem, saviem esošajiem un topošajiem klientiem ir radījis iespēju …

 2. Ātrais kredīts 270 eiro pie ViaSMS Rakstīja:

  Viasms ātrais kredīts par summu 270 eiro no 7 līdz 30 dienām.

 3. Ātrais kredīts Rakstīja:

  Summas katrs izvēles pats. Tagad līdz 700 eiro pie Vaisms.lv!

 4. Ātrais kredīts Rakstīja:

  Cik vēlies aizņemties?

  Tagad līdz 1500 €.

  2018. gads dod iespēju aizņemties vairāk.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2018 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.