ViaCredit patēriņa kredīts

Viacredit – nejaukt ar Viasms.lv, kas ir tās pašas kompānijas mājaslapa, kas piedāvā cita veida kredītu- ir kredītdevējs, kas piedāvā patēriņa kredītu summā līdz 1500 eiro. Viacredit.lv ir SIA VIA SMS piederoša mājaslapa, savukārt VIA SMS ir licencēts aizdevējs, kas Latvijā darbojas jau kopš 2009. gada. Šajā rakstā tiks īsi aprakstīti Viacredit.lv piedāvātie pakalpojumi un to specifika.

Pieteikties ViaCredit kredītam internetā

Saņemt kredītu

Piesakieties summai no 50 līdz 1500 eiro dažu minūšu laikā. Kredītu atmaksājiet līdz 12 mēnešiem un dariet to atbildīgi!

Viacredit.lv – galvenā informācija

  • Aizdevums līdz 1500 eiro, uz termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem;
  • Kredīts tiek piešķirts 20 līdz 70 gadus veciem klientiem ar labu kredītvēsturi – tāpat kā citur, nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām, kā arī e-pasts un mobilais tālrunis;
  • Aizdevums tiek izsniegts pāris minūšu laikā, piesakoties darbalaikā;
  • Darbalaiks – POTCP 8-22, SS 9-20;
  • Piesakoties kredītam, jānorāda savi ienākumi, pēc kuriem tiks noteikts kredīta maksimālais apjoms.

Kāpēc Viacredit.lv patēriņa kredīts?

Via Credit

Viacredit.lv no ātrajiem kredītiem atšķiras ar to, ka iespējama pakāpeniska kredītu atmaksa. Ir iespējams paņemt mazāku summu (min 500 eiro), bet uz lielāku laiku, tādējādi pārdalot maksājumu “svaru” uz vairākiem mēnešiem. Tāpat pie Viacredit.lv labajām pusēm jāmin ērtums – atšķirībā no bankām, kredītu pie Viacredit.lv varēsit saņemt pāris minūšu laikā. Gan aizdevuma pārvaldīšana, gan atmaksa ir ļoti vienkārša – aizdevumu iespējams pagarināt, par to samaksājot komisijas naudu.

No otras puses, lai gan ātro kredītu mēdz būt grūtāk atmaksāt, šāds patēriņa kredīts ir ar lielāku summu, un iespēja iedzīvoties milzīgās parādsaistībās ir daudz reālāka, nekā paņemot SMS kredītu. Tomēr kredīta nosacījumi, ieskaitot gada procentu likmi un dienas, līdz kurai katrā mēnesī jāatmaksā kārtējais maksājums, ir pietiekami skaidri, lai klienti varētu pieņemt izglītotu lēmumu, vai šāds kredīts ir nepieciešams.

No otras puses, Viacredit.lv nevar piedāvāt tik izdevīgu kredītu, kā bankas. Tīri reālistiski – tie ir augsta riska kredīti, jo aizdevējs jūs nemaz neskata vaigā, turklāt bankām ir izveidota lieliska infrastruktūra un naudas plūsma, kurpretim šādi aizdevēji paļaujas uz privātiem investoriem vai paši savu kapitālu. Tātad šādi kredītdevēji nemaz nevar piedāvāt izdevīgākus kredītus, nekā bankas.

Par Viacredit.lv

Via Credit

Viacredit.lv seko nebanku kredītdevēju “jaunākajai modei” – uzņēmums nu jau izsniedz ne tikai mazākas summas aizdevumus, kā to darīja līdz šim, bet arī piedāvā ilgāka termiņa kredītus. Viacredit.lv tika dibināts 2011. gadā – tātad divus gadus pēc paša VIA SMS dibināšanas – un piedāvā aizdevumus ar mērķi sniegt risinājumu negaidītām finansiālām problēmām. VIA SMS ir visnotaļ veiksmīgs nebanku kredītdevējs, kas darbojas sešās valstīs – Latvijā, Lietuvā, Čehijā, Polijā, Zviedrijā un Spānijā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *