Via SMS

Aizņemties var dažās minūtēs, jo viasms ātrais kredīts ir bez ķīlas un galvojuma. Pirmais ātrais kredīts tiek izsniegts bez procentiem. Katram aizņēmējam ir iespēja pagarināt ātrā kredīta atmaksas termiņu.

Kā saņemt kredītu

Tev tikai vajag reģistrēties vai ielogoties savā lietotāja profilā un varēsi pieteikt ātro kredītu internetā no ViaSMS – no sava lietotāja konta vai nosūtot SMS (SMS kredīta pieteikums). Dažās minūtēs saņemsi lēmumu par kredīta piešķiršanu no ViaSMS. Tālāk vairs nekas nav jādara, jo pozitīva lēmuma gadījumā nauda tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu.

Par termiņa pagarināšanu

Termiņa pagarināšana dod iespēju atlikt kredīta atmaksas termiņu uz vienu no piedāvātajiem termiņiem. Atlikšanas termiņi ir sākot no 7 dienām un beidzot ar 30 dienām.

ViaSMS

ViaSMS ātro kredītu izsniedzēja darba laiks ir darba dienās no 8:00 līdz 22:00, bet sestdienās un svētdienās no 10:00 līdz pat 20:00. Darba laikā vari droši uzdot interesējošos jautājumus un saņemt atbildi. Vispār jautājumus var uzdot arī ārpus darba laika (piem., rakstot uz e-pastu), bet atbildi saņemsi ViaSMS darba laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *