Vecākie ātrie kredīti

Jau zināms, ka ātrie kredīti ienākuši Latvijā 2007. gadā – tātad relatīvi nesen. Pirmā kompānija, kas sāka piedāvāt ātro jeb SMS kredītu bija somu Ferratum. Kopš tā laika ir radušies pāris desmiti jaunu kompāniju, tāpēc klientiem nereti ir grūti saprast, kuri tad īsti ir tie senākie, tie pieredzējušākie ātro kredītu biznesā. Šajā rakstā tiks sarindoti 5 vecākie kredītdevēji Latvijā.

Vecākie ātro kredītu devēji Latvijā

Vecākie ātro kredītu devēji Latvijā

1. Ferratum viennozīmīgi ir vecākais ātro kredītu devējs Latvijā. To pierāda ne tikai kompānijas senā vēsture un pieredze Somijas tirgū, bet arī tas, ka uzņēmums tika reģistrēts Latvijā jau pašā 2007. gada sākumā.

2. ViaSMS ir otrs vecākais kredītdevējs Latvijā. Uzņēmums dibināts mazāk nekā mēnesi pēc tam, kad tirgū ienāca Ferratum. Pašlaik tas ir 4. populārākais kredītdevējs Latvijā.

3. CreditON savukārt parādījās neilgi pēc ViaSMS. Šobrīd tas tirgū ir viens no populārākajiem ātro kredītu sniedzējiem.

4. SMSCredit.lv & Vivus.lv (4Finance grupa) tika dibināts 2008. gadā nedaudz pirms Credit24.lv zīmola, bet, domājams, darbību sāka nedaudz vēlāk par pēdējo. Pašlaik 4Finance grupai pieder lielākā tirgus daļa Latvijā. Tieši ar SMSCredit.lv vispār asociējas ātro kredītu bizness, turklāt kompānija jau labu laiku darbojas arī ārzemēs.

5. Sohocredit Sohocredit ir ērti izmantojams kredīts, kas pēc vienu no vadošajām vietām.

Kāpēc apskatīt vecākos kredītdevējus?

Vecākie kredītdevēji ir ar lielāko pieredzi klientu apkalpošanā, tāpēc varat no tiem gaidīt atbildīgāku un profesionālāku rīcību attiecībā uz klientiem. Turklāt topam ir kāda vērtība, jo tas var apmierināt kāda zinātkāri.

Kredītdevēju “vecums” tika sarindots pēc Lursoft.lv pieejamajiem datiem, tāpēc ir tikai reprezentatīvs. Noteikt precīzu datumu, kad kāds kredītdevējs sāka sniegt pakalpojumus, ir diezgan sarežģīti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *