Vairāki ātrie kredīti no viena aizdevēja

Ja Tev rodas jautājums, vai Tev var būt vairāki ātrie kredīti pie viena aizdevēja, tad turpini lasīt šo rakstu. Ir gadījumi, kad cilvēki grib aizņemties ātro kredītu, bet vēl nav atmaksājuši iepriekšējo. Ātro kredītu izsniedzēji šādu iespēju nepiedāvā, bet ir Latvijas aizdevēji, kuri piedāvā izsniegt naudu jau pie esošā ātrā kredīta.

Ātro kredītu izsniedzēji izsniedz naudu uz noteiktu laiku. Atmaksas termiņa beigās Jums ir jāatmaksā ātrais kredīts vai jāpagarina atmaksas termiņš (ja aizdevējs piedāvā šādu papildpakalpojumu). Ja rodas vajadzība pēc papildus naudas jau paņemtā kredīta laikā, tad SMScredit.lv aizdevēja gadījumā ir iespējams paņemt papildus naudu jau pie esošā kredīta.

Vairāki ātrie kredīti

Saņemt papildus summu pie esošā kredīta

Saņemt papildus summu pie esošā kredīta var tikai tad, ja neesat izņēmis maksimālo pieejamo naudas summu. Ja Tev ir aktīvs kredīts, un pieejamais limits ir vienāds vai lielāks par Ls 20, Tev pastāv iespēja saņemt papildus summu pie esošā kredīta. Vienkārši ielogojies savā lietotāja profilā un Tu varēsi redzēt, vai Tev ir pieejama papildus naudas summa. Paņemot papildus naudas summu pie esošā kredīta – atmaksas termiņš nemainās, bet mainās rēķins! Šis pakalpojums sniedz iespēj paņemt tikai tik daudz naudas, cik nepieciešams lieki nepārmaksājot.

Pagarini atmaksas termiņu

Ja Jūti, ka nespēsi atmaksāt ātrā kredīta pamatsummu, tad izmanto šo pakalpojumu un atmaksā ātro kredītu vēlāk. Šo pakalpojumu der izmantot tikai tad, kad Jūtat, kad atmaksas brīdī nevarēsiet samaksāt visu naudas summu. Ja „Saņemt papildus summu pie esošā kredīta” pakalpojumu piedāvā tikai SMScredit.lv, tad pagarināt atmaksas termiņu piedāvā teju katrs ātro kredītu izsniedzējs.

Aizņemties ātro kredītu atkārtoti

Ar katru nākamo reizi tiek izsniegti lielāki ātrie kredīti. Ja Tu aizņemies ātro kredītu un naudu atmaksā bez pārkāpumiem, tad aizdevējs palielina Tavu kredītlimitu. Nākamo kredītu nevar saņemt uzreiz pēc iepriekšējā kredīta atmaksas. Lielāku summu var aizņemties, kad būs pagājušas 7 dienas kopš iepriekšējā kredīta atdošanas. Tas protams ir atkarīgs no aizdevēja un aizdevēja nosacījumiem, bet lielākā daļa Latvijas aizdevēju pieturās pie šādiem nosacījumiem.

One Reply to “Vairāki ātrie kredīti no viena aizdevēja”

  • Krāšana tiešām ir interesanta lieta. viens mans iaonrmfnts, kurš tikai tad ļāva dzīvoklī logus mainīt, kad bija izdomājis no tiem siltumnīcu būvēt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *