Vai varu saņemt ātro kredītu, ja ir kredīts citur?

Ja arī Tev ir kredīts kādā citā kredītu kompānijā un Tu uztraucies par to vai varēsi aizņemties naudu papildus no citas kredītu kompānijas, tad nav pamata uztraukumam, jo kamēr visi esošie aizdevumu maksājumi tiek maksāti laicīgi, Tev ir visas iespējas aizņemties no citām kredītu kompānijām. Tas cik lielu summu Tev piešķirs ir atkarīgs no taviem ikmēneša ienākumiem, bet nekas neaizliedz Tev aizņemties papildus. Kredītu kompānijām ir liela konkurence savā starpā, tāpēc jebkurš kredītu ņēmējs, kurš būs vairāk vai mazāk drošs klients, var tikt pie aizdevuma. Lai saņemtu kredītu jums ir nepieciešams stabils darbs ar atbilstošiem ikmēneša ienākumiem. Ja tas ir īstermiņa aizdevums no ātro kredītu kompānijām, tad šo kredītu ir iespējams saņemt ļoti ātri un vienkārši.

Saņemt ātro kredītu citur

Saņemt ātro kredītu

Aizņemies atbildīgi, jo divi aktīvi kredīti nav atbildīga rīcība. Mēs ceram, ka Tev nav divi aktīvi kredīti un lūdzam aizņemties atbildīgi!

Ātro kredītu var saņemt arī tad, ja Tev jau ir kredīts bankā vai kādā citā nebanku kredītu iestādē. Ja runa iet par patēriņa kredītu, tad šo aizdevumu neizmaksā kuram katram, kas piesakās aizdevumam.

Patēriņa kredīts

Lai saņemtu patēriņa kredītu Jums būs jāuzrāda savi ikmēneša ienākumi un iespējams PDF fails no bankas konta par Jūsu konta aktivitātēm pēdējo 3 vai pat 6 mēnešu laikā. Arī patēriņā kredītu ir iespējams saņemt tad, ja Jums jau ir kredīts citur. Var gadīties, ka patēriņa kredīta kompānija no Jums pieprasa uzrādīt to, cik daudz kredītu Jums ir citās kredītu kompānijās.

Kredītlīnija

Pieteikties

Ja vēlaties pieteikties kredītlīnijai, tad prasības būs līdzīgas kā patēriņa kredītam. Tomēr gadījumos, kad patēriņa kredīta aizdevumu Jums atsaka, kredītlīniju nekad neatteiks. Kredītlīnijas gadījumā Jums mazliet samazinās kredītlimita summu, taču aizdevumu Jūs varēsiet saņemt. Kredītlimits ir maksimālā pieļaujamā summa, kādu iespējams iegūt aizņemoties izmantojot kredītlīniju. Daudziem Latviešiem ir kredīti vairākās kredītu kompānijās. Tie var būt mazāki, vidēji vai pat ļoti lieli priekš dzīvokļu vai mājas iegādes. Kamēr visi maksājumi tiek veikti laicīgi, Jūs varat aizņemties citus kredītus.

Kas notiek, ja Jums ir liels nekustamā īpašuma kredīts, taču Jūs vēlaties aizņemties vēl vienu kredītu?

Ja mazie aizdevumi ļauj cilvēkiem saņemt vairākus aizdevumus bez sarežģījumiem, tad otru ilgtermiņa aizdevumu varēs iegūt tikai tad, ja kredītu ņēmējs būs spējīgs uzrādīt pieklājīgus ikmēneša ienākumus. Tas nozīmē 1000 eiro un vai vairāk. Cilvēki, kuru ienākumi ir zem 1000 eiro un jau maksā vienu lielu kredītu, nebūs spējīgi aizņemties citu ilgtermiņa aizdevumu. Tomēr, ja tas ir patēriņa kredīts vai ātrais kredīts, kas var palīdzēt Jūsu situācijā, tad šo aizdevumu Jums noteikti piešķirs. Izsniedzot mazākus aizdevumus, bankas un citas kredītu kompānijas riskē krietni vien mazāk, nekā tad, kad aizdod 10.000 eiro vai vairāk. Ja Tev jau ir kredīts citur, tad vienmēr vari aizņemties nelielus aizdevumus. Ja neesi drošs par naudas summu, kādu Tu varētu aizņemties, tad kontaktējies ar sevis izvēlēto kredītu kompāniju, kura sniegs precīzāku ieskatu Tev, par to cik lielu aizdevumu Tavi ienākumi ļauj aizņemties. Pirms ņemt papildus kredītu, ir svarīgi izvērtēt savas iespējas atmaksāt vairākus kredītus vienlaicīgi. Nav viegli tikt galā ar viena kredīta ikmēneša maksājumiem, taču ja Jums ir divi un vai vairāk kredīti, tad aizdevumu atmaksa var kļūt diezgan sarežģīta. Tieši tāpēc ir rūpīgi jāpārdomā visi aspekti jau pirms kredīta ņemšanas. Tikai tad, kad esi 100% drošs, ka vajag aizņemties atkārtoti, droši piesakies aizdevumam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *