Vai uzsākt biznesu ar kredīta palīdzību?

Ko darīt, ja vēlaties uzsākt biznesu, bet nav naudas? Protams, vienmēr ir iespējams to paņemt kredītā. Vai tas ir tik slikti, kā mēdz izteikties? Tas atkarīgs no jūsu veiksmes stāsta un biznesa plāna izdošanās.

Kur aizņemties sava biznesa labad?

Finanses

Tā kā daudzi jaunie uzņēmumi sastopas ar sarežģījumiem biznesa uzsākšanai nepieciešamā finansējuma piesaistē, gan banku, gan nebanku kreditori cenšas aizpildīt šo vietu tirgū un piedāvā dažādus kredītus, par kuriem pietiek vien pameklēt informāciju internetā vai vērsties pie savas bankas, lai uzzinātu par iespējām, kas jūs gaida.

Piemēram, kreditors “Altum”, kas ir izveidojis pakalpojumu “Starta programma”, radītu tieši uzņēmējdarbības uzsākšanai, var kļūt par lielisku risinājumu jūsu problēmai. Ar “Altum” palīdzību jums tiek piešķirts ne vien kredīts jaunajam uzņēmumam, bet arī iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas un apmācības. Šīs apmācības norit saistībā ar biznesa plāna izveidi un veiksmīgu īstenošanu, lai jūsu bizness gūtu panākumus.

Ieguvumi, ko gūsiet, būs zināšanu un iemaņu attīstīšana, kā arī nepieciešamā finansiālā atbalsta saņemšana saimnieciskās darbības uzsākšanai.

Kā es varu pieteikties šai programmai?

Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam, jāplāno uzsākt uzņēmējdarbību vai pašnodarbinātību. Varat būt gan jaunais uzņēmējs, kura uzņēmums reģistrēts ne ātrāk kā trīs gadus pirms pieteikuma Starta programmas ietvaros, gan arī jau pieredzējis komersants, kurš vēlas dibināt jaunu uzņēmumu kādā citā darbības sfērā.

Cik daudz naudas es saņemšu pie “Altum”?

Šajā programmā tiek atbalstīti projekti līdz EUR 85 372, turklāt ir nepieciešams arī aizdevuma saņēmēja līdzfinansējums vismaz 10% apmērā, ja jūsu konkrētā aizdevuma summa pārsniedz EUR 7 114. Bet varat būt drošs, ka līdzdalība nav nepieciešama, ja nepieciešamā kredīta apmērs ir mazāks par šo norādīto summu.

Ko es saņemšu apmācības programmā pie kreditora “Altum”?

Pirmkārt jau – bezmaksas konsultācijas un mācības, kuras sniedz konsultanti biznesa plāna sagatavošanā un realizācijā. Tas viss – jums bez maksas! Otrkārt, protams, finansējumu. Tas tiek īstenots subsīdiju veidā – reizē ar aizdevumu tiek piešķirta aizdevuma procentu likmes subsīdija. Tas savukārt nozīmē, ka “Altum” segs 70 vai 80 % no kopējās procentos maksājamās summas.

Kopumā – vai naudu biznesam aizņemties?

Daži ieteiktu labāk darboties kādā jomā, kur ir maza konkurence un prasības, taču ar kredītu vai investīcijām var paveikties, izveidojot pelnošu uzņēmumu. Protams, ir iesaistīts liels risks, taču tāds ir bizness – viss viena liela, riskanta izvēle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *