Vai mans ātrais kredīts ir atmaksāts?

Ja esi aizņēmies kredītu pie uzticama aizdevēja, tad ir divi varianti, kā atmaksāt ātro kredītu. 1. Variants: atmaksā ātro kredītu līdz termiņa beigām. 2. Variants: pagarini ātrā kredīta atmaksas termiņu.

1. Variants: atmaksā ātro kredītu līdz termiņa beigām

Ja vari atmaksāt visu ātro kredītu noteiktajā līguma laikā, tad izvēlies, kādu no veidiem un atmaksā ātro kredītu noteiktajā laikā. Par veiksmīgu kredīta atmaksu aizņēmējs tiek informēts ar SMS un e-pasta ziņojumu. Apskatīt, vai ātrais kredīts ir apmaksāts var arī savā lietotāja profilā, kurā uzrādās visas darbības, ko aizņēmējs ir veicis.

2. Variants: pagarini ātrā kredīta atmaksas termiņu

Ja nevari atgriezt ātro kredītu noteiktajā laikā, tad atliec kredīta atmaksu uz vēlāku laiku. Aizņēmējam ir iespēja atlikt kredīta maksājumu uz termiņu no 7 līdz 30 dienām. Izvēlies atmaksas atlikšanas termiņu un ieskaiti kredīta pagarinājuma maksu norādītajā bankas kontā. Arī par ātrā kredīta veiksmīgu pagarināšanas termiņu aizņēmējs tiek informēts.

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2018 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.