Vai ir pieejams izdevīgs ātrais kredīts?

Ātrais kredīts ir parocīga opcija situācijās, kad steidzami nepieciešami papildu finanšu līdzekļi. Ņemot vērā, ka šī pakalpojuma sniedzēji ir ļoti daudz, ir svarīgi izvērtēt visus kritērijus, lai izvēlētos izdevīgāko.

Ātrais aizdevums neparedzētām situācijām

Brīdī, kad nepieciešami papildu finanšu līdzekļi, izdevīgs ātrais kredīts var būt parocīgs risinājums. Kāpēc? Šāds aizdevums ir iespēja salīdzinoši ātrāk un operatīvāk aizņemties nepieciešamo naudas summu uz noteiktu atmaksas termiņu. Izdevīgs ātrais kredīts ir īstermiņa finanšu atbalsts, tāpēc tas nav piemērots ieilgušu problēmu risināšanai, kā arī cita kredīta atmaksai. Izdevīgs ātrais kredīts var būt parocīgs, ja:

 • jāsedz izdevumi par ārstēšanos vai jāiegādājas dārgi medikamenti;
 • jānomaksā apkures vai īres rēķins;
 • jāiegādājas steidzamam mājokļa remontam paredzēti materiāli;
 • jāsedz remonta izdevumi par automašīnu vai ikdienā nepieciešamu sadzīves tehniku.

Ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevumi

ZUZ ātrie kredīti

Ātrie kredīti ir ar salīdzinoši īsāku atmaksas termiņu, tāpēc pirms aizņemšanās, Tev ir jābūt pārliecībai, ka varēsi šo summu atdot. Neaizņemies, ja tuvākajā laikā nav gaidāmi ienākumi, vai arī zini, ka tie būs paredzēti kādam nopietnam pirkumam.

Kritēriji, kas jāņem vērā

Kas ir izdevīgs ātrais kredīts? Kādu summu var aizņemties un cik ātri naudu varēs saņemt? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem meklē ikviens, kurš ir plānojis aizņemties. Salīdzinot vairākus nebanku aizdevējus, pievērs uzmanību šādiem kritērijiem:

 • procentu likme;
 • aizdevēja darba laiks;
 • pieejamā naudas summa;
 • vecuma ierobežojums;
 • kredīta pieteikšanas veidi (internetā, ar SMS palīdzību, klātienē);
 • naudas piešķiršanas laiks;
 • pirmais kredīts ar 100% atlaidi komisijas maksai.
Aizņemies gudri!

Ātrais kredīts

Lai naudu varētu atmaksāt līgumā norādītajā termiņš, pirms aizņemšanās izvērtē piedāvājumu. Aizņemties atbildīgi palīdzēs pieci ieteikumi:

 1. Izvērtē savus ienākumus – pirms aizņemies padomā, vai kredīta apjomu noteiktajā termiņā spēsi atmaksāt. Pievērs uzmanību, vai aizdevuma kopējie maksājumi nepārsniedz 20% – 30% no Taviem regulārajiem ienākumiem;
 2. Iepazīsties ar visiem līguma nosacījumiem – rūpīgi izpēti visus līgumā minētos noteikumus. Ja nepieciešams, sazinies ar kredītspeciālistu;
 3. Aizņemies tik, cik vajadzīgs – aizņemies tikai tik daudz, cik konkrētajā brīdī ir nepieciešams. Tā izvairīsies no liekiem tēriņiem;
 4. Salīdzini piedāvājumu – rūpīgi izpēti procentu likmi un naudas atmaksas termiņu, kā arī citus būtiskus kritērijus. Tas palīdzēs Tev pieņemt lēmumu, kuru no aizdevējiem izvēlēties;
 5. Izmanto īpašos piedāvājumus – daudzi aizdevēji piedāvā atlaides gan jaunajiem, gan pastāvīgajiem klientiem.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju, kā arī iepazīstoties ar visiem līguma nosacījumiem! Ja radušies jautājumi par kādu no līgumā ietvertajiem punktiem, vari sazināties ar kredītspeciālistu, kurš sniegs atbildes.

2 Replies to “Vai ir pieejams izdevīgs ātrais kredīts?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *