Vai esat apsvēris saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Kredīts pret auto ķīlu ir iespējamais risinājums Jūsu vajadzībām, ja esat maksātnespējas reģistrā, jo ķīlas ņēmēji nepārbaudīs Jūsu ienākumus. 

Iegūt kredītu pret auto ķīlu ir vienkāršāk, nekā iegūt ātro kredītu. Šī procedūra notiek bez jebkādām liekām pārbaudēm, un parasti nauda tiek saņemta tajā pašā dienā, kad ticis iesniegts pieteikums. Viss, kas Jums vajadzīgs, lai saņemtu kredītu, ir personīgais auto vai cits transportlīdzeklis.

Saņemiet kredītu pret auto ķīlu jau tagad

Saņemiet kredītu pret auto ķīlu

Kredīta pret auto ķīlas labums ir tas, ka Jūs varēsiet turpināt braukt ar savu auto. Pieņemot Jūsu auto kā garantiju (bet nepaturot to ķīlā), licencēts aizdevējs piedāvā atdodamu kredītu, ko var saņemt dienas laikā.

Cik daudz naudas iespējams saņemt?

Naudas summa pret auto ķīlu

Katram aizdevējam ir savi noteikumi. Kopumā aizdevuma summa variē no dažiem simtiem latu līdz daudz lielākai summai, atkarībā no auto vērtības. Populārākās kredītu kompānijas, kas izsniedz kredītu pret auto ķīlu piedāvā aizņemties naudu līdz pat 90% no auto vērtības. Nekad neaizņemieties maksimāli pieejamo summu, ja šāda summa nav nepieciešama. Aizņemieties tieši tik, cik nepieciešams un tiklīdz varat – atdodiet kredītu! Atdod kredītu drīkst pirms termiņa. Pirmstermiņa kredīta atmaksas ir bez soda procentiem. Jāpiebilst, ka atmaksājot kredītu pirms termiņa, Jums nāksies atmaksāt mazāku summu, nekā atmaksājot pēdējā kredīta atmaksas dienā.

Vai šī operācija ir riskanta?

Katram darījumam ir savs risks – sākot no vienkāršas iepirkšanās līdz pat bankas aizdevumam pastāv risks, ka produkts vai pakalpojums ir bojāts vai Jūs varat tikt apkrāpti. Šajā gadījumā, Jūs nevar apkrāpt, jo šādus kredītus drīkst izsniegt tikai licencētas kompānijas, kurām ir tiesības sniegt šāda veida pakalpojumus. Licences ir pārāk dārgas, lai kreditēšanas uzņēmumi nodarbotos ar krāpšanu un riskētu pazaudēt licenci.

Lai samazinātu risku ņemot kredītu pret auto ķīlu vai veicot jebkuru citu darījumu, ir svarīgi veikt dažus piesardzības pasākumus, piemēram, pārbaudiet Jūsu izvēlētās kredītu kompānijas uzticamību. Lai sniegtu šādu veidu pakalpojumus, licence Latvijas Republikā ir obligāta. Speciālo atļauju (licenci) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai ir saņēmuši uzņēmumi, kuri atrodas šajā sarakstā.

Vai ir vērts ņemt šādu kredītu?

Pieņemot lēmumu, ir svarīgi izvērtēt Jūsu finansiālo situāciju. Ņemiet kredītu pret auto ķīlu tikai tad, ja piekrītat visiem noteikumiem un esat pārliecināts, ka varēsiet to atmaksāt. Ja nebūsiet spējīgs atmaksāt kredīta summu, ir labāk no tā izvairīties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *