Vai ātrs kredīts ir iespēja segt steidzamus izdevumus?

Vai esi noguris no tā, ka alga jau atkal kavējas, bet steidzami maksājumi nekur nepazūd? Tad zini, ka neesi tāds vienīgais – tūkstošiem cilvēku nonāk šādās un līdzīgās situācijās. Bet tas nebūt nenozīmē bezizejas situāciju, jo SMS kredīts jeb īstermiņa aizdevums var būt Tavs glābiņš ārkārtas gadījumos. Izvērtē savu maksātspēju, iepazīsties ar līguma nosacījumiem, aizņemies, sagaidi algu un atdod aizdevumu!

Aizņemies prātīgi!

Visi ātrie kredīti

Lai arī nereti mēdz būt patiešām kritiskas situācijas, kad nepieciešams aizņemties papildu līdzekļus, tomēr biežāk cilvēki jauc vajadzību ar vēlmi. Ja Tev padomā ir SMS kredīts, tad izvērtē, vai bez šīs iespējas Tu spētu tikt galā ar radušos situāciju? Ātrais aizdevums visbiežāk nepieciešams, ja:

  • algas diena kavējas, bet jāveic steidzami maksājumi;
  • ir radies komunālo maksājumu parāds;
  • nepieciešams neatliekams ārsta apmeklējums vai medikamentu iegāde.

Skaidrs, ka restorāna vai kluba apmeklējums nebūs iemesls tik nopietnam solim kā aizņemšanās no kredītiestādes, kas par kavētu maksājumu var piemērot visai lielus procentus.

Kā saņemt naudas aizdevumu?

Viens no veidiem, kā saņemt īstermiņa aizdevumu, ir nosūtīt īsziņu ar kredīta pieprasījumu izvēlētajai kredītiestādei. Pēc pieprasījuma saņemšanas jau pāris minūšu laikā tiks izvērtēta Tava atbilstība aizdevumam un kredīta summa īsā laikā tiks pārskaitīta uz Tavu norādīto bankas kontu. Tas ir iemesls, kādēļ īstermiņa aizdevums tiek dēvēts arī kā SMS kredīts. Turklāt šāda tipa kredīta saņemšanai nav nepieciešama ķīla, galvotājs vai izziņa par ienākumiem. Kā saņemt kredītu?

  1. Reģistrējies izvēlētās kredītiestādes mājaslapā.
  2. Iepazīsties ar visiem kredīta līguma nosacījumiem.
  3. Piesaki aizdevumu.

Katra kredītdevēja mājaslapa un noteikumi atšķiras, tomēr vairumā gadījumu vairāk soļu par augstākminētajiem nav jāveic. Kā rāda prakse, tad daudzi cilvēki Latvijā un pasaulē izmanto tieši šādu naudas aizņēmuma noformēšanas veidu, jo SMS kredīts ir gan ērts, gan arī salīdzinoši izdevīgs. Lielākoties kredīta summa variē no 50 līdz 1000 eiro ar atmaksas termiņu no viena mēneša līdz pat gadam.

Zini, no kā aizņemies

ZUZ.lv ātrie kredīti

Aizņemoties no mazpazīstamas kredītiestādes, Tu riskē ar iespēju ieslīgt lielākās parādsaistībās. Tādēļ pirms kredīta ņemšanas veic rūpīgu tirgus izpēti un uzzini, kuri ir drošākie un godīgākie kreditori Latvijā. Piemēram, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ir uzskaitījis vairāk kā 60 kapitālsabiedrības, kuras saņēmušas speciālu atļauju patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.

Svarīgi!

Ja līdz šim vēl neesi aizņēmies, tad izvēlies tādu kredītiestādi, kas piedāvā saņemt pirmo aizdevumu bez maksas. Tas nozīmē, ka Tev ir iespēja pirmajā reizē aizņemties nepieciešamos līdzekļus, nepārmaksājot ne centa. Atceries, ka SMS kredīts nes līdzi atbildību, tādēļ aizņemies apdomīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *