Vai ātros kredītus piešķir arī pensionāriem?

ZUZ.lv ātrie kredīti

Nav noslēpums, ka gados vecākiem cilvēkiem, kuriem jāiztiek ar valsts piešķirto pensiju, var klāties grūti, jo naudas līdzekļu ir tikai tik daudz, cik no valsts katru mēnesi pienākas, un atrast kādu papildus darbiņu noteiktā vecumā paliek arvien sarežģītāk. Tāpat kā jauni cilvēki, kuriem dažādu iemeslu dēļ nepietiek līdzekļu līdz nākamajai algai, tāpat arī pensionāriem nereti rodas grūtības sagaidīt nākamā mēneša pensijas izmaksas dienu, kā rezultātā rodas situācijas, kad nepieciešams meklēt kādu ārēju palīdzību, piemēram, ātros kredītus. Vai pensionāriem Latvijā ir iespējams pieteikties nebanku kreditoru piedāvātajiem ātrajiem kredītiem un kādi ir nosacījumi šādiem aizdevumiem?

Pensija ir regulāri ienākumi

Kredīta pieteikums & apstiprinājums

Zināma daļa vecāka gada gājuma cilvēku dzīvo gana taupīgi, tomēr ir brīži, kad ar saņemto pensiju nepietiek. Daļa cilvēku domā, ka ātrie kredīti ir domāti tikai jauniem cilvēkiem, kuriem ir pastāvīga darba vieta, tomēr tā nebūt nav, jo vecākus cilvēkus vairāk, kā jauniešus skar tādas situācijas kā:

  • Negaidīti ārsta izdevumi;
  • Nepieciešamība iegādāties dārgas recepšu zāles, vitamīnus;
  • Nepieciešamība veikt operācijas vai citas ārstnieciskas manipulācijas.

Doma par naudas beigšanos un nevarēšanu samaksāt par nepieciešamajām pretsāpju zālēm var būt gana biedējoša, tādēļ noteikti var teikt, ka ātro kredītu ņemšana arī pensionāru vidū var tikt attaisnota un varētu teikt, ka ir pat nepieciešama, bet kā ir ar aizdevējiem – vai tie praktizē ātro kredītu piešķiršanu cilvēkiem, kas sasnieguši pensionēšanās vecumu?

Ja skatās no biznesa viedokļa, pensionāri patiesībā var tikt uzskatīti par tādiem kā ideālajiem ātro kredītu aizdevēju klientiem, jo tie jebkurā gadījumā saņems pensiju katru mēnesi – tiem ir regulāri ienākumi, kas noteikti tādi arī paliks. Šajā gadījumā kreditoram nav jādomā par risku, kas saistīts ar kreditora palikšanu bez darba un līdz ar to – ienākumiem. Tādēļ nav pārsteigums, ka ātros kredītus piešķir arī cilvēkiem, kas sasnieguši 62 gadu un 9 mēnešu vecumu (pensionēšanās vecums Latvijā).

Gadi nav šķērslis – ātros kredītus piešķir līdz pat 65, 70, 75 un pat 80 gadu vecumam!

Ātros kredītus pensionāriem piešķir lielākā daļa aizdevēju, kas noteikuši dažādus vecuma ierobežojumus – ir liela daļa aizdevēju, kas piešķir ātros kredītus vecumā līdz 65 gadiem, tomēr ir arī tādi, kas specializējas šādu aizdevumu izsniegšanā un piedāvā finansiālus pakalpojumus cilvēkiem līdz pat 80 gadu vecumam.

Ar aizņemšanos uzmanīgi!

Ātros kredītus nevajadzētu izmantot cilvēkiem, kuriem nepārtraukti ir problēmas ar ikmēneša rēķinu nomaksu, jo tas liecina par dzīvošanu pāri saviem līdzekļiem. Šis ieteikums attiecas uz visiem kredītņēmējiem neatkarīgi no to vecuma, bet uz pensionāriem īpaši, jo kredīta neatmaksāšana laikā var radīt papildus stresu, kas var radīt veselības problēmas. Tomēr cilvēkam, kas nonācis situācijā, kad papildus līdzekļi tiešām ir nepieciešami, ātrais kredīts var būt viens no iespējamajiem risinājumiem. Vienmēr aizņemieties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *