Totem patēriņa kredīts

Totem ir jauns ātro kredītu un arī patēriņa kredīta pakalpojumu sniedzējs, kas sevi pozicionē kā atšķirīgu kredītdevēju. 2014. gadā izveidotais uzņēmums ir ieguvis Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) licenci un nu papildus ātrajiem aizdevumiem līdz 350 eiro apmērā izsniedz arī patēriņa kredītu līdz 1000 eiro apmērā. Šajā rakstā papildus Totem.lv piedāvātajam patēriņa kredītam un tā galvenajām īpašībām apskatīsim arī to, kā Totem sniegtie pakalpojumi atšķiras no tiem, ko sniedz pārējie nebanku kredītdevēji.

Totem patēriņa kredīta pieteikums

Saņemt kredītu

Totem piedāvātais patēriņa kredīts ir vienkāršs – līdz 1000 eiro, termiņā līdz 12 mēnešiem. Lai to saņemtu, nepieciešams piereģistrēties mājaslapā, ievadot savu e-pastu, apstiprinot to un aizpildot pieteikumu, kas atnāks uz jūsu e-pastu saites veidā. Kad pieteikums būs saņemts, būs jāpārskaita viens eiro cents uz norādīto bankas kontu, lai apstiprinātu savu identitāti.

Mājaslapā diemžēl nav pieejami dati par to, cik vecam jābūt klientam, lai varētu saņemt aizdevumu, taču piesakoties varat uzzināt, ka kredīts saņemams no 20 gadu vecuma. Nav skaidrs, kādiem jābūt ikmēneša ienākumiem, lai saņemtu noteikta lieluma ātro kredītu, taču domājams, ka, ja nevarēsit saņemt vēlamo summu pārāk mazu ienākumu dēļ, kredītdevējs ar jums sazināsies, piedāvājot mazāku summu, ko varēsit atmaksāt.

Totem.lv patēriņa kredīts ir ļoti vienkāršs – to var paņemt, vienkārši “pavelkot” vajadzīgo summu ar peli un izvēloties mēnešu skaitu no 12 piedāvātajiem. Pie citiem kredītdevējiem šis process ir, lai gan nedaudz, tomēr kopumā sarežģītāks (t.i., jāievada mēnešu skaits ar roku). Kad esat izvēlējušies mēnešus, varat viegli piekļūt kredīta standartinformācijai – maksājumu grafikam, gada procentu likmei un citiem parametriem. Jauno kredīta piešķiršanas veidu var nosaukt par inovāciju, un, par inovācijām runājot, mēs nonākam pie nākamās tēmas.

Kā Totem.lv atšķiras no citiem kredītdevējiem?

TOTEM

Pašlaik (2014. gada nogale) Totem.lv vēl ir tapšanas stadijā, taču redzams, ka pakalpojuma sniedzējs atšķiras no citiem. Tam ir gan citādāks dizains, gan vienkāršāka reģistrācija, lai gan pašlaik vēl nav iespējams reģistrēties ar solītajiem sociālajiem tīkliem (tas padarītu reģistrāciju vēl vienkāršāku). Totem.lv būs arī mobilā aplikācija, kas līdz šim nav bijusi nevienam ātro kredītu devējam. Kopumā Totem.lv vēl ir diezgan “zaļš” kredītdevējs, taču skaidrs, ka, līdz ko tiks ieviestas jaunās pakalpojuma iespējas, tas būs pats ērtākais un pats interesantākais nebanku kredītdevējs Latvijā, taču par pārējām pakalpojuma īpašībām spriediet paši.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *