Top patēriņa kredīts

Patēriņa kredītu ne vienmēr iespējams saņemt no bankām. Šādos gadījumos labāk vērsties pie nebanku kredītdevējiem. Aizņemties pie nebanku kredītdevējiem iespējams pret ienākumiem, tātad nav vajadzīga nekāda ķīla.

InCredit naudas kredīts un preču, pakalpojumu kredīts

InCredit piedāvātie patēriņa kredīti vairāk vai mazāk atšķiras tikai nosaukumā, bet savas atšķirības jūtamas arī pielietojumā. Izmantojot naudas kredītu, varat ērti saņemt skaidru naudu, bet preču un pakalpojuma kredīts ļaus jums saņemt naudu konkrētām precēm vai pakalpojumiem (ceļojumiem, sadzīves tehnikai, mēbelēm).

●             Naudas kredīts – iegūsti vajadzīgos finanšu līdzekļus bez problēmām!

Īstermiņa aizdevums pieejams ar birku “PRIMA MINI”, bet līdz pat gadu ilgi varat atdot “PRIMA” kredītu, kas savukārt pieejams summā līdz 1500 eiro.

Šo kredītu varat noformēt internetā, taču, lai to apstiprinātu, būs jāierodas uz kādu klientu centru, kur jāparaksta līgums. Naudas kredīts bez ķīlas pieejams ikvienam, sākot ar 21 gadu vecumu.

Naudas kredīts ir ļoti ērts veids, kā varat iegūt skaidru naudu, kuru tērēt, kā vien vēlaties.

●             Preču, pakalpojumu kredīts – iegūsti nepieciešamās preces jau tūlīt!

Vēlies aizbraukt ceļojumā? Vēlies iegādāties kādu jaunu preci – datoru, veļasmašīnu vai ko citu? Tad preču un pakalpojumu kredīts ir domāts tev. Saņem līdz pat 5000 eiro kredītu kādam pakalpojumam vai noformē kredītu, pērkot preces pie kāda no InCredit daudzajiem sadarbības partneriem.

Šī patēriņa kredīta nosacījumi ir gluži tādi paši, kā naudas kredītam, taču jāizceļ tas, ka kredītu varat saņemt ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Noformējot patēriņa kredītu, pats varat izvēlēties sev izdevīgu mēneša maksājumu, atšķirībā no citiem kredīta veidiem, kurus lietojot summas tiek izsniegtas ar fiksētu atmaksas termiņu.

Preču/pakalpojumu kredīts ir īpaši izdevīgs patēriņa kredīts cilvēkiem, kas vēlas dzīvot šodien, nevis gaidīt gadus, lai sasniegtu kāroto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *