TOP kredītu veidi 2018

Ņemot vērā Jūsu dotā brīža vajadzības, Jums ir iespēja piemeklēt sev piemērotāko kredīta veidu. Četri populārākie kredīta veidi, kuri spēj apmierināt praktiski ikvienu kredīta ņēmēja finansiālo vajadzību ir ātrais kredīts, patēriņa kredīts, kredītlīnija un hipotekārais kredīts.

Mazliet par katru no šiem četriem populārākajiem kredītu veidiem Latvijā 2018. Kredītu kompānijas un bankas katru no šiem četriem kredītu veidiem maksimāli pielāgojušas konkrētas finansiālās situācijas risināšanai. Lai šie produktu finanšu tirgū 2018 būtu pilnvērtīgi, tie tiek regulāri uzlaboti un papildināti.

ZUZ.lv ātrie kredīti

Ātro kredīta veidu no šiem četriem dažādiem kredītu veidiem jums vajadzētu izvēlēties, ja radušā pēkšņas finansiālas problēmas, varbūt neparedzēti gadījumi, vai iepriekš neplānoti lielāki izdevumi. Ātrais kredīts 2018 ir viegli noformējams un naudas izmaksu no kreditora Jūs saņemsiet ļoti ātri, jo pēc Jūsu pieprasījuma aizpildīšanas un nosūtīšanas kredīta kompānijai tas prasīs aptuveni stundu, līdz nauda būs ieskaitīta Jūsu kontā. Ātro kredītu varēsiet noformēt bez sarežģījumiem, ja Jums ir nevainojama kredīta vēsture, protams, ja esat Latvijas pilsonis vecumā no 18-70 gadiem un Jums ir oficiāli ikmēneša ienākumi. Dinamikā ātro kredītu piedāvājuma līguma nosacījumi diezgan strauji mainās, līdz ar to Jūs būsiet ieguvējs, ja pirms kredīta pieprasījuma nosūtīšanas kādai konkrētai kredīta kompānijai, būsiet izskatījis visus ātrā kredīta piedāvājumus un izlēmis ar kuru kredīta kompāniju tieši Jūs vēlaties sadarboties.

Otrs veids no šiem četriem dažādiem kredītu veidiem ir patēriņa kredīts, kura noformēšana prasīs vairāk laika kā ātrā kredīta noformēšana. Patēriņa kredītu varat noformēt aptuveni diennakts laikā. Jaunums šajā jomā 2018, ka patēriņa kredītu piedāvā nu jau ne tikai banku sektors, bet arī ne banku kreditori. Patēriņa kredītu formējot, ir iespēja atmaksas grafiku noslēgt līdz pat sešiem gadiem. Patēriņa kredīta aizņēmuma summa var būt pat pāris desmitu tūkstoši eiro, taču naudas summas lielums, atmaksas garums un procentu likme būs diezgan cieši sasaistīta ar Jūsu ienākumu lielumu, kā arī jau esošajām kredīta saistībām, ja tādas ir.

No četriem dažādiem kredītu veidiem kā trešo var minēt kredīta līnijas noformēšanu. Kredīta līnijas noformēšanai ir atkal savas zināmas priekšrocības. Šī kredīta noformēšana jums prasīs vienu – divas diennaktis, taču ļoti pozitīva lieta ir Jūsu iespēja šo kredītu, piešķirtās kredīta summas apmērā, aizņemties un atdot vairāk kārt, kā arī to izņemt un lietot pa daļām. Pie kam, procentu likme būs jāmaksā vien tikai par to naudas summu, kur dotajā periodā lietosiet. Patīkams nosacījums kredīta līnijas kredītam ir iespēja šo kredītu atmaksāt pēc paša ieskatiem, Jums nav nekāda kredīta grafika, līdz ar to, atbilstoši savām finansiālajām iespējām, pats varat regulēt atmaksas apjomu un intensitāti.

Kā ceturto kredīta veidu no šiem četriem dažādiem kredītu veidiem noteikti jāpiemin hipotekāro kredītu, kurš ir paredzēts tikai un vienīgi mājokļa iegādei. Nav būtiski, vai vēlaties iegādāties dzīvokli, vai māju, jebkurā gadījumā Jums būs jārēķinās ar obligāto līdzmaksājumu īpašuma iegādei, jo ar Jums piešķirto hipotekāro kredītu Jūs nosegsiet vidēji 80% īpašuma cenas. Hipotekārā kredīta noformēšana prasīs ievērojami vairāk laika, jo jāformē būs ievērojami vairāk formalitātes, kā trijiem iepriekš minētajiem kredītu veidiem. Neskatoties ar kuru kreditoru izlemsiet sadarboties, kā obligāta prasība būs īpašuma novērtēšana. Noteikti kredīta devējs pievērsīs uzmanību Jūsu ikmēneša ienākumu lielumam, tam, vai Jums ir apgādājamie, vai ir un cik lielas Jums ir esošās kredīta saistības. Hipotekāro kredītu formējot būs vajadzīga ķīla, par kuru var kļūt īpašums, kuru Jūs pērkat, kā arī tiks prasīts galvotājs, kurš Jūsu maksātnespējas gadījumā turpinās šo kredītu segt.

Draudzīgs ieteikums,- pārdomājiet Jūsu kredīta mērķi un izvēlaties sev piemērotāko!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *