TOP ātrie kredīti

Ātrā kredīta bizness aizvadītajos gados ir pieredzējis neparedzētu uzplaukumu, ko nav spējusi apturēt ne sabiedrības noraidošā attieksme, ne amatpersonu un ekonomistu izteikumi un pērn ieviestā licences maksa, lai veidotu šādus uzņēmumus. Šādos apstākļos, kad ātro kredītu piedāvājumi šķiet izdevīgi un īpaši cits no cita neatšķiras, patērētājiem var būt grūti izvēlēties labāko risinājumu. Šajā rakstā apskatīsim labākos kredītdevējus Latvijā, piedāvājot argumentus, kāpēc dot priekšroku tieši šiem aizdevējiem.

Labākie ātro kredītu sniedzēji

Vivus.lv lielāki aizdevumi

Vivus.lv piedāvātais kredīts ir pieejams bez ķīlas, kā arī nepieredzēti augstās summās – Vivus.lv ātro kredītu izsniedz līdz pat 1500 eiro. Bez visa šī aizdevumi ir pieejami pat līdz 24 mēnešu termiņam. Uzņēmums ir 4FinanceGroup sastāvdaļa – šim latviešu uzņēmumam pieder arī SMScredit.lv, kas arī piedāvā visnotaļ labus aizdevumu nosacījumus.

SMScredit.lv – populārs, pārbaudīts kredīts

SMScredit.lv ir viens no vecākajiem ātro kredītu sniedzējiem Latvijā. Īpaši izdevīgs piedāvājums no šīs kompānijas ir iespēja lētāk nekā citur pagarināt kredīta atmaksas termiņu, ja, piemēram, nevarat atmaksāt visu summu uzreiz. SMScredit.lv piedāvā pirmo aizdevumu bez procentiem, kā arī dažādas akcijas, piemēram, picu uz hokeja čempionātu. SMScredit.lv nodarbojas arī ar labdarību, esot viens no galvenajiem labie darbi sponsoriem.

Ferratum – pirmais ātro kredītu uzņēmums Latvijā

Uzsākot darbību 2007. gadā, somu uzņēmums Ferratum kļuva par pirmo SMS kredīta pakalpojumu sniedzēju Latvijā. Ferratum vairs neatpaliek no citiem kredītdevējiem un piedāvā pirmo ātro kredītu saņemt bez procentiem. Ferratum galvenās priekšrocības ir uzticamība un tas, ka uzņēmums ir ar lielāko pieredzi Latvijā, kā arī esošajiem klientiem piedāvā citus aizdevuma veidus, kas galvenokārt atšķiras ar lielāku aizdevuma summu un garāku atmaksas termiņu.

Ērtāk pieteikt – ViaSMS.lv

Tāpat kā SMScredit un Vivus, ViaSMS kredītu var pieteikt un saņemt lielākajās AS “Latvijas Pasts” nodaļās. Izmantojot ViaSMS.lv, pirmo aizdevumu varēsit saņemt bez procentiem, kas gan mūsdienās šķiet pašsaprotami. Taču ViaSMS ir ļoti ērti pieteikt un saņemt kredītu, jo to varat izdarīt gan pasta nodaļās, gan internetā.

Lielākas naudas summas – Credit24

Pieejamas dažādas naudas summas un atmaksas termiņi. Klients var izvēlēties no plaša piedāvājuma klāsta – no Eur 50 līdz Eur 4000 ar atmaksas termiņu no 1 mēneša līdz pat 3 gadiem. Credit24 darbojas saskaņā ar Labas Prakses Kodeksu.

Kuru pakalpojumu sniedzēju izvēlēties?

Ja vēlaties ātro kredītu saņemt bez procentiem, izvēlieties kredītdevēju, ko neesat izmantojis.

Taču, piemēram, ja aizdevuma summa, ko gribat aizņemties, ir lielāka, tad pašā laikā būs Vivus.lv vai Credit24 piedāvātais kredīts. SMScredit.lv būs labs jebkurā gadījumā, taču it sevišķi tad, ja ar savu aizdevumu vēlaties veikt kādu labu darbu – no katra SMScredit.lv izsniegtā aizdevuma Eur 0.5 tiek ziedoti labdarībai. Savukārt Ferratum un ViaSMS ir ērti izmantojami un ļoti uzticami, pie tam Ferratum īpaši uzsver savu konfidencialitātes politiku, kas var būt iemesls lai dotu priekšroku tieši šim uzņēmumam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *