TOP 5 IPhone aplikācijas, kas palīdzēs sagatavoties Ziemassvētku laikam

Tuvojas Ziemassvētku laiks, kam raksturīga dāvanu pirkšana, ciemos braukšana, svētku svinēšana. Svētki ir īpaši katram no mums, tomēr nav noslēpums, ka tieši šī gadskārta ir brīdis, kad nepieciešami papildus līdzekļi, un vairums cilvēku nonāk situācijā, kad ar saņemto algu vien nepietiek visa vēlamā iegādei, tādēļ tiek pieņemts lēmums ņemt kādu no īstermiņa kredītiem internetā – īstermiņa aizdevums, kredītlīnija, patēriņa aizdevums. Īstermiņa kredītiem internetā ir vairākas labas priekšrocības, tomēr svētku sajūta, visticamāk, būtu patīkamāka, ja tos varētu aizvadīt bez uzņemtām papildus kredītsaistībām, tādēļ tālāk apskatīsim 5 IOS aplikācijas, kas pavisam vienkāršā veidā var palīdzēt ietaupīt.

  1. Money Manager

Šī aplikācija ļauj pārvaldīt visas finanses vienā vietā – uzskaitīt ienākumus, analizēt izdevumus. Aplikācijā ir iespējams uzstādīt limitus, kurus ir paredzēts tērēt tādām lietām kā:

  • Pārtika;
  • Apģērbs;
  • Izklaide;
  • Degviela;
  • Ēšanai ārpus mājas u.tml.

Tāpat tā ļauj sekot līdzi tam, kā budžets tiek ievērots – kurā dienā un kāpēc tika iztērēts vairāk, kurā, savukārt, izdevies ietaupīt. Šāda budžeta plānošanas aplikācija telefonā var būt labs palīgs ietaupījumu veidošanai, kuri būs ļoti noderīgi tieši Ziemassvētku laikā.

  1. Fuel Log 3

Nav noslēpums, ka, ikdienā pārvietojoties ar automašīnu, liela daļa no ienākumiem aiziet tieši degvielas iegādei, un tas ir viens no izdevumu veidiem, kurus var samazināt, tādā veidā izvairoties arī no nepieciešamības pieteikties īstermiņa kredītiem internetā.Fuel Log3 aplikācija ļauj tās lietotājam uzskaitīt visas tam piederošās automašīnas un sekot līdzi tam, cik daudz naudas tiek iztērēts degvielā katrai no tām.

  1. TheChristmas List

Ņemot vērā to, ka tuvojas dāvanu pirkšanas laiks, ļoti noderīga aplikācija var būt arī TheChristmas List, kas ļoti vienkāršā veidā ļauj nepārtērēties, iegādājoties dāvanas visiem tuviniekiem. Aplikācijā var noteikt konkrētu budžetu katra cilvēka dāvanai un sekot līdzi tam, lai šis noteiktais limits netiktu pārsniegts.

  1. Aplikācija ēdienam – DailyCarb

Ne tikai no svara, bet arī no izmaksu viedokļa ēdiena pirkšana ir viens no lielākajiem izdevumu veidiem katra cilvēka ikdienā, īpaši svētku laikā. DailyCarb aplikācija noderēs ne tikai uzņemto kaloriju uzskaitei, bet arī palīdzēs pārvaldīt ēdiena iegādi, tādā veidā palīdzot ietaupīt līdzekļus.

  1. OneReceipt

Cilvēkiem, kuri ikdienā seko līdzi saviem izdevumiem un cenšas uzskaitīt tos, noderīga var būt aplikācija OneReceipt, kas ļauj nofotogrāfēt čekus un tos saglabāt, ievērojot konkrētus datumus.  Šādā veidā nav jāuzglabā visi čeki, kas sakrājušies mēneša laikā, bet tie ērtā veidā ir pieejami telefonā un var tikt analizēti.

Laicīga domāšana par līdzekļu ietaupīšanu palīdzēs svētkus sagaidīt bez liekām galvassāpēm un raizēšanos par naudas jautājumiem. Ja tomēr ir nepieciešams pieteikties īstermiņa kredītiem internetā – dariet to atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *