Swedbank kredītlīnija

Swedbank, tāpat kā lielākā daļa pārējo Latvijas banku, piedāvā saviem klientiem arī kredītlīnijas pakalpojumu. Kredītlīnija, protams, ir neliels, bankas izsniegts aizdevums, kas tiek ieskaitīts kontā, uz kuru saņemat darba algu. Kredītlīnijas lielums tiek samērots ar jūsu ikmēneša ienākumiem. Banka šo pakalpojumu sāka piedāvāt ap 2000. gadu, kad bagātākie pilsoņi kredītlīnijā varēja paņemt, piemēram, 200 latus. Šajā rakstā īsi apskatīsim, kādus kredītlīnijas pakalpojumus Latvijas klientiem piedāvā Zviedrijas lielākā banka.

Swedbank kredītlīnija īsumā

 • Saņemt var no 18 gadu vecuma;
 • Ienākumiem jāpārsniedz 500 eiro pēc nodokļu nomaksas;
 • Lai pieteiktos pakalpojumam, jāsaņem alga Swedbank kontā;
 • Aizdevums pieejams eiro, sākot no 700 eiro summas;
 • Nav nepieciešama ķīla, galvojums vai kas līdzīgs, jo aizdevums tiek galvots ar jūsu ikmēneša ienākumiem;
 • Aizdevums tiek dzēsts automātiski, kad jūsu kontā tiek ieskaitīta nauda.

Kredītlīnijai iespējams pieteikties Swedbank internetbankā, taču gan jau, ka līgums ir pieejams arī klātienē, ja tiešām vēlaties šo pakalpojumu pieslēgt bankā, tikai jārēķinās, ka pakalpojuma izmaksas būs krietni vien lielākas. Tāpat pakalpojumam varat pieteikties telefonbankā.

Kāpēc pieslēgt kredītlīniju?

Kredītlīnija ir labs “ātrā kredīta” aizvietotājs, turklāt, ja jums Swedbank jau ir konts, pakalpojums ir izdevīgs un to varat izmantot tad, kad tīk. Procentu likmes ir augstākas nekā patēriņa kredītam, taču zemākas par ātro kredītu likmēm. Kredītlīnija ir sava veida garants nebaltām dienām, jo, piemēram, ja būs jāmaksā par veselības aprūpi vai ko citu, kredītlīnija būs pieejama uzreiz. No otras puses, tā ir sliktāka nebaltām dienām, nekā iekrājumi, jo kredītlīniju, gribot negribot, būs jāatdod, turklāt gadījumā ja zaudat ikmēneša ienākumus, kredītlīniju, visticamāk, nemaz nevarēsit atdot (bezdarbnieku pabalsti tomēr ir diezgan mazi un neilgi).

Īsumā jāsaka, ka kredītlīnija ir labs īstermiņa aizdevums laikam, kad jūs atrodaties stabilā situācijā, bet var būs nepieciešama nauda steidzamai tērēšanai. Kredītlīnija var būt jūsu garants ceļojuma laikā; jūsu palīgs, kad jāapmaksā veselības aprūpe vai jāiepērk pārtika; jūsu uzticams ceļabiedrs patērētāja gaitās, ja vien neaizmirstat, ka nav jāpērk tās preces, kuras jums nemaz nevajag.

Swedbank kredītlīnijas cenas (2015. gada sākums)

 • Pakalpojuma gada maksa – 7,11 eiro;
 • Kredīta noformēšana – 0,75% no summas, taču minimālā maksa 10,67 eiro;
 • Kredīta procenti – sākot no 20% gadā;
 • Izmaiņas kredīta līgumā – 7,11 eiro;
 • Norādītie dati aktuāli, pārvaldot savu līgumu internetbankā.

Kredītlīniju jāizmanto saprātīgi, jo, lai gan tā var būt visnotaļ izdevīgs aizdevums un labs atspaids spiedīgās situācijās, tā savā būtībā ir aizdevums pret algu, kas var būt arī ļoti slikta lieta, ja jums nepieciešama nauda tad, kad ir apdraudēti vai pazuduši jūsu ikmēneša ienākumi. Tādā ziņā tā neatšķiras no ātrā kredīta, jo abi tiek galvoti ar ikmēneša ienākumiem.

Uzzini vairāk: https://www.swedbank.lv/cenradis/kreditlinija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *