Sohocredit ātrais kredīts

SohoCredit ātrais kredītsSohocredit ātrais kredīts līdz 1000 Eur jau pirmajā reizē ir pieejams, ja atbilstat saņemšanas nosacījumiem. Lai saņemtu kredītu, Tev ir jāreģistrējas un jāaizpilda reģistrācijas forma. Pēc reģistrācijas: piesaki Sohocredit internetā vai nosūtot SMS. Sohocredit aizdevuma pieteikumus pieņem 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, bet naudas pārskaitījumi tiek veikti darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās un svētku dienās no 9:00 līdz 21:00.

Kā saņemt Sohocredit ātro kredītu

Saņemt ātro kredītu

Noklikšķini uz sarkanās pogas “Saņemt ātro kredītu Tagad >” un to nonāksi Sohocredit mājas lapā. Izpildi reģistrāciju aizdevumam (nebūs jāpamet dators) vai ielogojies savā klienta profilā (ja jau kādreiz esi aizņēmies no Sohocredit) un piesakies ātram kredītam internetā pie sohocredit.

Tev ir papildus jautājumi? Turpini lasīt šo rakstu vai sazinies ar laipnajiem konsultantiem!

Lai saņemtu Sohocredit ātro kredītu, Tev ir jāreģistrējas un jāaizpilda reģistrācijas forma Sohocredit mājas lapā. Aizpildi prasītos laukus, izlasi līgumu, atķeksē, ka esi iepazinies un piekrīti līguma nosacījumiem, tad spied uz pogas reģistrēties. Reģistrācija ir maksimāla vienkārša un tā aizņems tikai pāris minūtes. Pēc reģistrācijas Tev no sava bankas konta jāpārskaita viens cents uz Sohocredit bankas kontu, lai pabeigtu reģistrāciju un varētu pieteikties kredītam bez procentiem un komisijas maksas.

Pirmais Sohocredit ātrais kredīts

Sohocredit jaunajiem klientiem piedāvā aizņemties no 70 eiro, ja ir atbilstoša maksātspēja.

2019. gadā SohoCredit sniedz iespēju aizņemties pirmo kredītu līdz 1000 eiro – atmaksā tik, cik aizņēmies.

Cik daudz var aizņemties no Sohocredit

Jau pirmajā reizē no Sohocredit var aizņemties no 70 Eur līdz 1000 Eur. Ja nauda tiek atmaksā bez kavējumiem un pārkāpumiem, tad jau otrajā un turpmākās reizēs – aizņēmējs var aizņemties no 70 Eur līdz 1000 Eur.

Sohocredit ātrais kredīts tiek izsniegts

Kam pieejams Sohocredit ātrais kredīts internetā 2019. gadā? Nosacījumi nav mainījušies, jo sohoCredit ātrais kredīts internetā tiek dots:

 • Latvijas republikas pilsoņiem vai nepilsoņiem ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju;
 • no 20 – 75 gadiem;
 • bez pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem maksājumiem citās kredītiestādēs;
 • ar deklarētu un faktiskās dzīvesvietas adresi Latvijas Republikā;
 • ar regulāriem ienākumiem.

Jums protams būs nepieciešams arī aktīvs mobilā telefona pieslēgums un bankas konts, kādā Latvijas bankām.

Kā atmaksāt Sohocredit aizdevumu

Ātro aizdevumu var atmaksāt jebkurā bankas filiālē, kā arī caur internetbanku. Galvenais aizdevuma atgriešanas nosacījums ir to atdot līdz noteiktajam termiņam.

Ātrāk ātro kredītu no Sohocredit var saņemt Swedbank, DnB NORD, Nordea un CITADELE bankas klienti, jo tad nauda tiek pārskaitīta pāris minūšu laikā. Citu banku klientiem var nākties gaidīt naudas pārskaitījumu nedaudz ilgāk. 

SohoCredit ātrais kredīts

Jautājumu un neskaidrību gadījumā ar Sohocredit var sazināties izmantojot Sohocredit kontaktu formu, kura atrodas Sohocredit mājas lapā sadaļā „Kontakti”, kā arī rakstot uz e-pastu, zvanot vai izmantojot tiešsaistes “čatu” tērzēšanu. Aizņemoties ātro kredītu jeb ātro aizdevumu no Sohocredit, Tu vari saņemt kredītu bez procentiem un komisijas maksas. Jebkurā gadījumā der atcerēties par atbildīgu aizņemšanos, lai nerastos problēmas ar kredīta atmaksu.

 • SIA SOHO GROUP
 • Reģistrācijas numurs: 40003770114
 • PVN reģ. Nr: LV40003770114
 • Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 87, Rīga, LV – 1011
 • E-pasts: sohocredit [at] sohocredit [.] com
 • Klientu apkalpošanas tālrunis: +371 66116000
 • Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-039.

5 Replies to “Sohocredit ātrais kredīts”

 • Par SOHO GROUP NEVARU TEIKT NEVINU SLIKTU VĀRDU-BIJA AIZĶĒRŠANĀS AR NAUDU-3NEDĒĻAS TERMIŅŠ BIJA PĀRI, SODA PROCENTI 80LS, SARAKSTIJOS-AIZSUTIJU VĒSTULI AR IZKLĀSTU, KAS NOTICIS, VIŅI BIJA SAPROTOŠI UN SODU ANULĒJA!

  U. S.

 • Būs četri gadi kā sadarbojos ar SMS Credit varu
  teikt tikai to labāko. Arī ar VIVUS Credit kādu gadu esu pazīstams nekad nav bijis nekādas ķibeles,jo visu laikā atmaksāju un viņi iet pretī bez iebildumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *