Soho ātrais kredīts

Soho ātrais kredīts internetā jau pirmajā piegājienā ir bez procentiem. Šis aizdevējs ļauj aizņemties līdz 300 eiro bez procentiem. Tas viss notiks tādā gadījumā, ja esi jauns klients, kas vēl nav izmantojis sohocredit pakalpojumus jeb aizņēmies izdevīgu kredītu internetā no Latvijas aizdevēja sohocredit.

Sohocredit ātrais kredīts

Soho ātrais kredīts

Kopumā var tikt pie 425 eiro liela kredīta bez liekiem papīriem. Lai aizņemtos tik lielu naudas summu no soho, ir jānopelna uzticība. To var iegūt un nopelnīt pavisam vienkārši. Pirmais kredīts līdz 300 Eur ir bez procentiem. Tas arī ir maksimālais pieejamais limits, ko var saņemt pirmajā reizē. Ja vajadzēs naudu atkārtoti un nebūs pārkāpti nosacījumi pirmajā reizē, tad jau otrajā reizē būs pieejama daudz lielāka summa. Sākot no otrās reizes var aizņemties līdz 300 Eur. 300 eiro, kuri tiks pārskaitīti uz jūsu bankas kontu. Naudu var saņemt pāris minūšu laikā. Ja arī tad netiks pārkāpti līguma nosacījumi un visas naudas lietas tiks nokārtotas laikā, tad jau nākamajā reizē jeb sākot no trešās reizes varēs paņemt 350 Eur lielu ātro interneta kredītu bez ķīlas un galvojuma.

Kas vajadzīgs, lai tiktu pie kredīta

Principā, lai saņemtu ātro kredītu bez ķīlas no sohocredit – jābūt Latvijas republikas pilsoņiem vai nepilsoņiem ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju. Vecums ir no 20 – 70 gadiem, kas tiek prasīts no sohocredit puses. Nākošais un galvenais ir kredītsaistības un tamlīdzīgas lietas. Aizņēmējam jābūt bez pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem maksājumiem citās kredītiestādēs. Jābūt ar deklarētu un faktiskās dzīvesvietas adresi Latvijas Republikā un regulāriem ienākumiem. Ja tu atbilsti šīm prasībām, tad atliek aizpildīt pieteikumu ātrajam kredītam.

Tu tik paskat, cik ātri var saņemt ātro kredītu internetā – Teica, kāds atbildīgs vīrs, kad tika ieskaitīta nauda viņa kontā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *