SMScredit atmaksas termiņa pagarināšana tagad lētāk

SMScredit.lv samazina cenas ātro kredītu atmaksas termiņa SMScreditpagarināšanai par 33%. Tas nozīmē, ka sākot ar 2014.gada 1.janvāri, SMScredit.lv kredīta pagarināšanas maksas tiek pielīdzinātas kredīta komisijas maksai.

Ātrie kredītu internetā

Mēs visi zinām, kā ir kad pirms algas dienas pietrūkst nedaudz naudas. Ja Jums nav ietaupījumu vai nav neviena, no kā aizņemties nelielu naudas summu, papildus izdevumi var būt ļoti sarežģīti un grūti sedzami. Ikdienas izdevumi, lai nokļūtu darbā, nauda bērniem vai negaidīti rēķini var rasties jebkurā laikā un, ja Jums nav tiem naudas, kādas ir Jūsu iespējas? SMScredit.lv ātrie kredīti ir īstermiņa kredītu veidi, tāpēc neizmantojiet tos, lai risinātu ilgtermiņa parādu vai zemu ienākumu problēmas. Nekad nav ieteicams aizņemties naudu, lai samaksātu pašreizējos parādus. Tas var novest pie parādu apburtā loka, no kā var būt ļoti grūti atbrīvoties. Ātrie kredīti ir vislabāk piemēroti kā risinājums nelielām īstermiņa naudas vajadzībām. Kamēr vien Jūs zināt, ko Jūs varat atļauties atmaksāt un aizņematies to, ko Jūs varat atļauties, Jums nebūs problēmu ar ātrajiem kredītiem. Arī atmaksas termiņa pagarināšana ir tikai risinājums, kad pēkšņi nespējat atmaksāt ātro kredītu. Atcerieties, ka Jūsu interesēs ir pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no ātro kredītu saistībām. Ja tomēr Jums ir problēmas ar kredītu atmaksu, pagariniet atmaksas termiņu un saglabājiet nevainojamu kredītvēsturi.

SMScredit.lv atmaksas termiņa pagarināšanas iespējas

SMScredit.lv piedāvā pagarināt atmaksas termiņu par 30 dienām. SMScredit.lv kredīta atmaksas termiņu drīkst pagarināt tik reizes, cik nepieciešams, ja netiek pārkāpti kredīta līguma noteikumi.

Kā pagarināt kredīta atmaksas termiņu?

Ieskaitiet kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas maksu SMScredit.lv norādītajā bankas kontā, un Jūsu atmaksas termiņš tiks pagarināts uz 7, 14 vai 30 dienām. Kredīta atmaksas termiņa pagarināšana maksa ir atkarīga no paņemtās kredīta summas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *