SMS kredīts no 19 gadiem

SMS kredīts – ātrs kredīts bez liekas dokumentu kārtošanas. SMS kredītu var saņemt sākot no 18 gadiem, bet atsevišķos gadījos no 19 gadiem. Spied Šeit un apskati aizdevējus, kas izsniedz ātro kredītu no 19 gadiem.

Pieteikties SMS kredītam

SMS kredīts no 19 gadiem

Lai saņemtu kredītu, vienkārši nosūtot īsziņu, (tieši tāpēc to sauc par SMS kredītu) ir vajadzīgs tikai bankas konts un mobilais tālrunis ar pieslēgumu. SMS kredīts ir ļoti populārs aizņēmuma veids, jo ar to gan aizņemties, gan atdot naudu, ir ļoti vienkārši, un pēdējā laikā SMS kredīta – arī saukta par ātro kredītu – kompāniju aizdevumu noteikumi un gala summas ir kļuvušas daudz pārskatāmākas. Šajā rakstā īsi apskatīsim gan SMS kredīta priekšrocības un trūkumus, kā arī palīdzēsim noskaidrot, vai ātrie kredīti ir optimāls risinājums priekš jums.

SMS kredīta priekšrocības:

●             Ātrs aizņēmums (ja esat reģistrējies SMS kredītam, varat to saņemt, vienkārši nosūtot īsziņu);

●             Aizņemoties netiek ņemta vērā jūsu kredītvēsture (atkarīgs no sniedzēja);

●             Aizņemoties pirmoreiz, bieži varat aizņemties bez procentu maksājumiem;

●             Aizņemties var arī no mājām, un jebkurā laikā;

●             Aizņemties var bez ķīlas.

SMS kredīta trūkumi:

●             Ja neatdodat summu laikā, gala maksājums ātri pieaug;

●             Komisijas maksas, aizņemoties SMS kredītu, ir lielākas, nekā aizņemoties bankās.

Vai man izvēlēties SMS kredītu no 19 gadiem?

SMS kredīts ir labs īstermiņa risinājums naudas problēmām — piemēram, jāsamaksā kāds rēķins, jāsamaksā par ārstēšanos vai mašīnas labošanu, u.t.t. –, ja droši zinat, ka varēsit kredītu atmaksāt noteiktajā laikā. Ātrais SMS kredīts nav piemērots, lai segtu citas kredītsaistības, un nepavisam nav piemērots, lai veiktu pirkumus, kas gluži vienkārši neietilpst jūsu budžetā. Aizņemies atbildīgi un Tev nebūs problēmas ar kredīta atmaksu. Lielākie un populārākie aizdevēji piedāvā papildpakalpojumu „atlikt kredīta atmaksu”. Šis papildpakalpojums arī var būt labs palīgs, ja rodas problēmas ar kredīta atdošanu.

Bez tam, tā kā SMS kredīts bieži ir vienīgais aizņēmumu veids personām ar ne pašu spožāko kredītvēsturi, tas bieži vien ir vienīgais veids, kā ātri īstermiņā aizņemties nelielus finanšu līdzekļus: bankas rūpīgi izvērtē jebkuru risku, pat noformējot overdraftu, bet no draugiem vai vecākiem aizņemties nevar visu laiku. Tāpēc SMS kredīts, lai arī ar bēdīgu slavu, dažreiz nebūt nav sliktākais veids, kā uz neilgu laiku piepildīt maciņu bezizejas situācijās.

Kur aizņemties SMS kredītu no 19 gadiem?

Ātrais kredīts piedāvā tabulu, kurā atrodami populārākie Latvijas aizdevēji. Salīdzini un aizņemies SMS kredītu izdevīgāk. Tabulā atradīsi sev piemērotāko aizdevēju, kurš izsniedz ātro SMS kredītu no 19 gadiem, bez ķīlas, bez galvojuma, bez darba vietas, bez izziņas, bez oficiāliem ienākumiem un citām prasībām. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos un izvērtēt iespējas ātro SMS kredītu atgriezt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *