SMS kredīts no 18 gadu vecuma – kas to piedāvā?

SMS kredītu piedāvā vairāk nekā 20 licencētu firmu, taču lielāk daļa no tām – tikai no 19 līdz 21 gada vecumam. Šajā rakstā apskatīsim populārākos Latvijas ātrā kredīta devējus, kas piedāvā aizņēmumu no 18 gadu vecuma.

SMS kredīts no 18 gadu vecuma

Kas piedāvā SMS kredītu no 18 gadiem

SMS kredīts no 18 gadiem – izvēlies Šeit!

●             Sohocredit – kredīts bez procentu maksas

Sohocredit piedāvā kredītu no 18 20 – 70 gadiem un bez procentiem – atmaksā tik, cik paņēmi. Sohocredit ne tikai ir viena no populārākajām latviešu firmām, kas izsniedz ātros kredītus, bet arī piedāvā saņemt pirmo kredītu bez procentiem.

●             Credit24 – aizņemies līdz pat 36 mēnešiem

Credit24 ir kredītdevējs, kas arī piedāvā kredītu no 18 gadu vecuma, pie tam termiņā līdz 3 gadiem un summā līdz 3000 eiro. Tiesa, jāmin, ka Credit24 pieprasa, lai kredītņēmējam būtu regulāri ienākumi vai darba vieta.

●             SMSCredit.lv – kredīts + labie darbi

SMSCredit.lv ir viens no populārākajiem kredītdevējiem Latvijā, bet ne tikai tāpēc, ka firma māk taisīt reklāmas, bet arī tāpēc, ka atbalsta labus darbus, ziedojot labdarībai 0.50 Eur no katra noformētā kredīta. Kredīts pieejams no 20 gadu vecuma.

Šie kredītdevēji arī izceļas ar to, ka retāk atsaka kredītņēmējiem – Latvijā ātro kredītu firmas atsaka aptuveni trešdaļai kredītņēmēju, bet šīs – mazāk.

Kāpēc ir vērts aizņemties atbildīgi?

●             Līgumsods – līdzko iestājas kredīta atmaksas termiņš, jums būs jāmaksā līgumsods (parasti 1% apmērā no summas), ja kredītu nebūsit atmaksājuši.

●             Pagarināšanas izmaksas – līgumsods ir nepatīkams, taču pagarināšanas izmaksas dažreiz nav īpaši labākas. Piemēram, daži kredītdevēji piedāvā kredītu par 100 eiro pagarināt uz 30 dienām par 25 Eur, kamēr līgumsods ar 1% no summas par šīm 30 dienām būtu 30 eiro, kas, piekritīsit, nav liela kompensācija par to, ka cenšaties kredītu atmaksāt godīgi.

●             Izdevīgi piedāvājumi, kas nemaz nav tik izdevīgi – kredītdevēji, kas piedāvā, piemēram, aizņemties mazāk nekā atdodat, bieži būs gan ar lielāku līgumsodu, gan pagarināšanas maksu. Izvērtējiet piedāvājumus rūpīgi.

One Reply to “SMS kredīts no 18 gadu vecuma – kas to piedāvā?”

  • Finanšu aizdevumu no īpašajiem piedāvājumiem
    Sveiki kungs / kundze, atteikts jūs banka, jo jūsu kredītkartes neatbilst viņu standartiem? hipotekāro aizdevumu ar augstu likmi vai nepietiekams kredītu?Samazinās savu biznesu? jums ir nepieciešama nauda, lai veicinātu savu biznesu?Ka bija skaidrojis maksājumu parāds pārkares, šķiršanās vai zaudējumus vai citu darba kavējumi.E-Mail:Service-de-pret@Hotmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *