SMS kredīts līdz Ls 150 bez procentiem

Gandrīz visi kredītdevēji Latvijā piedāvā pirmo kredītu bez procentiem. Tā ir kļuvusi par standarta praksi, un grūtāk ir atrast kredītdevēju, kas par pirmo kredītu prasa kādu maksu. Šajā rakstā nedaudz apskatīsim labākos kredītdevējus, pie kuriem aizņemties līdz 150 latiem bez procentiem.

SMS kredīts līdz 150 latiem bez procentiem

SMSCredit.lv – lielākais kredītdevējs Latvijā. SMSCredit.lv piedāvā pirmajā reizē bez procentiem aizņemties līdz 200 latiem, kā arī 50 santīmus no katra aizdevuma ziedo labo darbu iniciatīvas portālam “Labie Darbi”. Pievienojies arī tu vairāk nekā 110,000 SMSCredit.lv lietotāju!

GreenCredit SMS kredīts līdz Ls 150 bez maksas

GreenCredit.lv – piedāvā aizņemties līdz 150 latiem bez procentiem pirmajā reizē. Kaut arī aizdevuma noteikumi ir ļoti izdevīgi, lai saņemtu kredītu GreenCredit, jums jābūt vismaz 21 gadus vecam.

ViaSMS SMS kredīts līdz Ls 150 bez maksas

ViaSMS.lv – aizņemieties līdz 150 latiem bez procentiem no ViaSMS.

SohoCredit SMS kredīts līdz Ls 150 bez maksas

SohoCredit.lv – līdz 150 latiem bez procentiem, bet nepieciešama darba vieta.

Latcredit ātrais kredīts

LatCredit.lv – līdz 150 latiem bez procentiem, bet nepieciešama darba vieta.

Kāpēc aizņemties tieši pie šiem kredītdevējiem?

Tieši šie četri kredītdevēji var lepoties ar to, ka ir sabiedrībā iecienīti un uzticami. Piemēram, SMSCredit.lv kādā aptaujā atzīmēts kā viennozīmīgi populārākais kredītdevējs Latvijā – un tas arī likumsakarīgi, ja ņem vērā, ka tas ir kredītdevējs, kas asociējas ar kredīta nosaukumu kā tādu. Kaut arī tikai divi no šiem kredītdevējiem izsniedz kredītu cilvēkiem bez pastāvīgiem ienākumiem, tas nav tik svarīgi, jo vairāk par 100 latiem tāpat atļaujas aizņemties pārsvarā tikai strādājoši cilvēki.

Par atbildīgu aizņemšanos

Atbildīgi var aizņemties arī no draugiem vai radiem, kuri jūs, visticamāk, negribēs iesūdzēt tiesā, ja neatdosit parādu ilgāku laiku. Turpretim ar kredītdevējiem jūs saista likumīgs kontrakts, kurā ir konkrēti atrunāts, cik vajag atdot un kad. Ar draugiem varēsit izsprukt sveikā, pēc pāris mēnešiem atdodot pamatsummu un pudeli vīna, bet kredītdevēju kantorī šādi varēsit tikai iepazīties ar apsardzi, kas jūs pavadīs līdz durvīm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *