SMS kredīts līdz Ls 100 bez procentiem

Pirmais aizdevums bez procentiem ir kļuvis par nozares standartu pie kredītdevējiem. Kaut arī vēl joprojām ir daži kredītdevēji, kas pirmo aizdevumu neizsniedz bez maksas, daži kredītdevēji izsniedz, piemēram, 1. un 5. kredītu bez papildus procentiem, bet daži pat piekopj tādu praksi, ka pirmajā reizē ļauj atdot mazāku summu, nekā aizņemoties. Izvēlies ātro kredītu un aizņemies izdevīgāk, ātrāk un ērtāk jau šodien!

Kuri kredītdevēji piedāvā aizņemties līdz 100 latiem bez procentiem?

SMS kredīts līdz 100 latiem bez maksas

Patiešām, šādu piedāvājumu varat saņemt gandrīz pie jebkura SMS kredīta sniedzēja. Uzskaitīsim pāris šādus kredītdevējus, arī nedaudz komentējot to darbību:

●             CreditON – piedāvā atdot mazāk, nekā aizņēmies (piemēram, 95 latus 100 latu vietā), savukārt no 100 līdz 150 latiem varat aizņemties bez komisijas.

●             SMSCredit.lv – piedāvā 1. aizdevumu bez procentiem summā līdz 200 latiem. 50 santīmi no katra kredīta tiek ziedoti t.s. “Labo darbu iniciatīvai”. SMScredit.lv aizdevējs garantē naudas pārskaitīšanu 15 minūšu laikā.

●             GreenCredit – piedāvā aizņemties 1. aizdevumu bez procentiem, summā līdz 150 latiem. Populārs ātro kredītu aizdevējs, kurš izsniedz ātro kredītu.

●             ViaSMS – 1. aizdevums bez procentiem, summā līdz 150 latiem – ātri, ērti un droši. Populārs ātro kredītu sniedzējs Latvijā.

●             Ferratum – vecākais kredītdevējs Latvijā. Piedāvā aizdevumu līdz 100 latiem bez procentiem.

●             Greencredit – viegli lietojams, ērts kredīts. 1. aizdevums bez procentiem, summā līdz 150 latiem.

●             SohoCredit – 1. aizdevums bez procentiem, no 20 gadu vecuma, bet jāpierāda, ka vārēsit kredītu atdot (jābūt pastāvīgiem ienākumiem).

●             MiniCredit – vēl viens mazāk zināms kredītdevējs, bet ērti lietojams un uzticams. Pirmo kredītu līdz 100 latiem varēsi saņemt bez procentiem.

●             LatCredit – ātrs, ērts un izdevīgs pirmais kredīts līdz Ls 150 bez procentiem – atmaksā tik, cik paņēmi.

SMS kredīts līdz 100 latiem bez maksas

Svarīgi pieminēt, ka lielākā daļa šo kredītdevēju – izņemot SMSCredit.lv un SohoCredit – piedāvā kredītu vai nu no 20 vai 21 gada vecuma. Bez tam, daļa kredītdevēju pieprasīs ziņas par ienākumiem (kas pēc likuma ir jāpieprasa, izsniedzot jebkuru aizdevumu virs 100 latiem).

Daži vārdi par atbildību

Pirms aizņemies, patiešām padomā, vai tas ir vajadzīgs. Bieži negribas zvanīt tuviniekiem vai draugiem, lai aizņemtos, taču, ja neesat drošs par to, ka varēsit kredītu atdot, mēģiniet naudu iegūt kur citur. Ir svarīgi izvērtēt iespējas ātro bezmaksas kredītu atgriezt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *