SMS kredīts bez procentiem ikvienam

SMS kredītu bez procentu maksas var saņemt teju ikviens, taču priekšrocības būs tiem, kas nav pirms tam reģistrējušies pie atsevišķiem kredītdevējiem, kā arī tiem, kam ir regulāri ienākumi un laba kredītvēsture. Šajā rakstā minēsim pāris kredītdevējus, kas piedāvā aizņemties 1. aizdevumu bez procentiem.

SMS kredīts bez procentiem

1. kredītu bez procentiem vari saņemt pie sekojošiem kredītdevējiem (ir arī citi):

●             SMSCredit.lv

●             GreenCredit.lv

●             CreditON.lv

●             Ferratum.lv

●             ViaSMS.lv

Kāpēc aizņemties tieši pie šiem kredītdevējiem? Tāpēc, ka tas ir visērtāk. Citi kredītdevēji arī piedāvā 1. aizdevumu bez procentiem, taču tie ir lieki sarežģījumi, kas nevienam īstenībā nav vajadzīgi. Tas ir, pie šiem kredītdevējiem vajadzīgi regulāri ienākumi, kas jāpierāda ar bankas konta izdruku, tāpēc kredīta noformēšana un saņemšana pie šāda kredītdevēja aizņems daudz vairāk par reklamētajām 10-15 minūtēm.

Pie kura no šiem kredītdevējiem aizņemties?

Tas ir brīvas izvēles jautājums, jo, kaut arī populārākais kredītdevējs no šiem ir SMSCredit.lv, (pēc tam ViaSMS un Ferratum) aizņemties bez procentiem varat pie ikviena no šiem kredītdevējiem.

Kāpēc kredītdevēji piedāvā 1. aizdevumu bez procentiem?

Bezprocentu SMS kredīts nav grūti atrodams tāpēc, ka Latvijā šajā jomā ir izveidojusies milzīga konkurence, kas neļauj nevienam aizdevējam “iesūnoties”, nepiedāvājot 1. aizdevumu bez procentiem. Šī iemesla dēļ klients ir īpaši izdevīgā situācijā un var izvēlēties sev patīkamāko aizdevēju, jo 1. aizdevumu bez procentiem patiešām piedāvā gandrīz visi kredītdevēji Latvijā. Pat ja esat aizņēmies pie kāda kredītdevēja pirms tam, varēsit izmantot šo piedāvājumu, tāpēc izdevīgi ir pāriet pie cita kredītdevēja, ja atkal ir radusies vajadzība pēc aizdevuma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *