SMS kredīts bez darba vietas un bez maksas

Kredīts bez darba vietas un bez maksas netiek aizdots, jo likums to aizliedz!

SMS kredītsSMS kredīts bez darba vietas un bez maksas ir ātrā aizdevuma veids, kuru izmantojot var kredītu saņemt, vienkārši nosūtot īsziņu. Šis kredīta veids (SMS kredīts bez maksas, SMS kredīts bez darba vietas u.c.) pēc finanšu krīzes piedzīvo “otro elpu” – gada laikā izsniegto SMS jeb ātro kredītu daudzums ir pieaudzis par aptuveni 100-150 procentiem. Tas, kādēļ cilvēki noformē SMS aizdevumu, ir tīri individuāls jautājums, taču vadoties pēc statistikas var izdarīt secinājumus par Latvijas iedzīvotāju tērēšanas paradumiem.

Kādēļ vēl izmanto SMS kredītu?

Jau minētā Gudriem aptauja liecina, ka 16% aptaujāto izmanto SMS kredītu vai overdraftu, lai segtu līzinga maksājumus, kas arī attiecas uz jau apspriesto budžeta plānošanu. Savukārt 11% respondentu ir lietojuši ātro kredītu, lai veiktu lielākus pirkumus, piemēram, sadzīves preces. 10% – lai segtu parādu draugiem vai radiniekiem, bet absolūtais mazākums -2%, lai segtu kāda ceļojuma izmaksas. Šādi dati liecina, ka lielākoties SMS kredītu noformē gadījumos, kad patiešām nepieciešama nauda. Motivācija, lai izmantotu ātro aizdevumu arī pirkumiem vai pakalpojumiem, iespējams, rodas no SMS kredīta ērtuma un tā, ka to pirmajā reizē to var aizņemties bez maksas.

Bez tam, finanšu krīzes laikā tika būtiski iedragāta uzticība bankām. Arī “Krājbankas” un “Parex” krahs nepalīdzēja uzspodrināt banku tēlu. Tādēļ ir loģiski, ka iedzīvotāji izvēlēsies ar bankām nesaistītu aizdevēju. Nevar neminēt arī banku šauro piedāvājumu īstermiņa aizdevumu ziņā, kas liek daudziem izšķirties par ātrā kredīta ņemšanu.

SMS kredīts savu popularitāti, šķiet, nezaudēs vēl ilgi. Par to jāpateicas gan pašiem kredītdevējiem, kas māk piesaistīt pircējus, gan iedzīvotāju finansiālajiem paradumiem, kas, šķiet, nemaz nav mainījušies arī pēc finanšu krīzes.

SMS kredīta neticamie piedāvājumi:

  1. SMS kredīts bez % maksas;
  2. SMS kredīts bez ķīlas;
  3. SMS kredīts dažu minūšu laikā;
  4. Un citi SMS kredīti;

Jāpiebilst, ka visus šos piedāvājumus var atrast pie viena kredīta aizdevēja. Tas nozīmē, ka Jūs varat aizņemties SMS kredītu bez ķīlas, galvojuma, maksas, darba vietas un bez citām prasībām dažu minūšu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *