SMS kredīti

Tev nepietiek uzkrāto līdzekļu preces iegādei, bet ikmēneša ienākumi pietiekami, lai varētu atmaksāt ātro SMS kredītu, tad īstermiņa kredīti var būt laba palīdzība, lai atrisinātu īslaicīgas naudas problēmas. SMS kredīti ir īstermiņa kredīti, kuri tiek pieteikti uzreiz pēc reģistrācijas ar SMS palīdzību (nosūtot vienkāršu īsziņu uz norādīto numuru).

Tu vari izmantot SMS kredītus, ja:

  • Skaidri zini, kā atmaksāt naudu izvēlētajā atmaksas termiņā;
  • Līdz ikmēneša ienākumiem ir palikušas tikai dažas dienas;
  • Tavi ienākumi ir pietiekoši lieli, lai varētu atmaksāt kredītu;
  • Nevēlies tērēt savus iekrājumus (aizņemoties pirmo kredītu bez maksas);
SMS kredīti

Ja Tu bieži aizņemies SMS kredītus, īstermiņa kredītus, banku kredītus un līdzīgus pakalpojumus, tad labākais variants ir budžeta plānošana. Budžeta plānošana Tevi pasargās no finansiālām grūtībām.

SMS kredīti bez maksas

Šādus SMS kredītus piedāvā vairāki Latvijas ātro kredītu sniedzēji. SMS kredīts bez maksas nozīmē to, ka Tev būs jāatmaksā tikai tā naudas summa, kuru aizņēmies. SMS kredīts bez maksas pieejams klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi.

Ko nozīmē pirmais kredīts bez maksas

Pirmais kredīts bez maksas Jums piedāvā ērtākās un izdevīgākās aizdevuma iespējas, jo pirmais kredīts bez maksas nozīmē to, ka aizņemoties, piemēram, Eur 111 uz 19 dienām, Jums pēc 19 dienām būs jāatmaksā tie paši Eur 111. Pats izvēlies naudas summu un atmaksas termiņu, lai aizņemtos tieši tik, cik nepieciešams.

Kam tiek izsniegti SMS kredīti

SMS kredīti tiek izsniegti, ja esi sniedzis vismaz 18 gadus. SMS kredītu sniedzēji pieprasa nevainojamu kredīta vēsturi, lai varētu saņemt īstermiņa kredītu. Tas nozīmē, ka nedrīkst būt pārkāptas parādsaistības un kavēti maksājumi citās iestādēs. Ja Tu būsi nokļuvis parādu piedzinēju datu bāzēs, tad SMS kredītu saņemt nevarēs vai saņemt būs ļoti grūti. Klienta kredīta vēsture ir viens no galvenajiem kritērijiem, ko vērtē ātro kredītu sniedzēji.

Kas nepieciešams, lai aizņemtos

Jūs būs vajadzīga pieeja datoram, kurš pieslēgts interneta, lai varētu aizņemties SMS kredītu internetā. Nauda tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu, kas nozīmē, ka būs nepieciešams bankas konts, kādā no Latvijas bankām. Tāpat būs vajadzīga e-pasta kastīte (izveido bez maksas dažu minūšu laikā) un aktīvs mobilais telefons. Jaunajiem klientiem būs jāidentificē bankas konts. Bankas konta identificēšana notiek pārskaitot vienu centu no sava bankas konta uz aizdevēja bankas kontu. Viens cents ir reģistrācijas maksa (bankas konta identificēšana), lai aizdevējs varētu noteikt bankas kontu, kurā ieskaitīt naudu. Tas arī viss nepieciešamais, lai varētu aizņemties SMS kredītu ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *