SMS kredīta priekšrocības

6 SMS kredīta priekšrocības, salīdzinot ar banku izsniegtajiem kredītiem.

SMS kredīts ir īstermiņa kredīts ar augstām procentu likmēm. Pat paturot prātā šo vienkāršo faktu, tomēr var secināt, ka ir gadījumi, kad SMS kredīts ir labākā izvēle. Šajā rakstā mēģināsim noskaidrot, kāpēc SMS kredīts var būt labs aizņēmuma veids.

1. Aizdevumi ir pārskatāmi lietotāju kontos

Lielākā daļa kredītdevēju mājaslapu piedāvā izmantot lietotāja kontus, kuros redzams, kādas naudassummas un kad jāatdod. Daži kredītdevēji šajos kontos izmanto grafikus, kas padara jūsu kredītsaistības daudz pārskatāmākas, nekā, piemēram, bankā.

2. Nav jāraizējas par dokumentiem — galvojumiem, ķīlām un darba izziņām

Aizņemties SMS kredītu var Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18, dažreiz 19 gadiem. Bankas kredītu parasti izsniedz no 21 gada vecuma.

3. Pirmie aizdevumi ir bez procentiem

Banku piedāvātais patēriņa kredīts, kaut arī ar zemāku gada procentu likmi, vienmēr saistās ar papildus izmaksām, kamēr SMS kredīts, vismaz aizņemoties pirmoreiz, ir bez maksas — tas gan ir atkarīgs arī no kredītdevēja iestādes.

4. SMS kredīts ļauj naudu saņemt daudz ātrāk

Bankās, pat ja esat labs klients ar stabiliem ikmēneša ienākumiem, īstermiņa kredītu var noformēt apmēram stundas laikā, ja neņem vērā arī laiku, kuru pavadat dodoties uz banku. SMS kredītu var noformēt internetā, un naudu varat saņemt savā kontā aptuveni 15 minūšu laikā.

5. SMS kredīts ir plašāk pieejams, nekā banku sniegtie kredīti

SMS kredīts ir pieejams arī pensionāriem un (atkarībā no kredītdevēja) personām ar sliktu kredītvēsturi, bet bankas šādus kredītus neizsniedz.

6. SMS kredīts ir viens no labākajiem risinājumiem īstermiņa naudas problēmām

Šis kredīta veids ir diskrēts, privāts un ērts. Aizņemties ir vienkārši, un, ja vien ar naudas atdošanu neradīsies problēmas, ne banka, ne tuvinieki, ne kāds cits neuzzinās par jūsu finansiālo situāciju. Aizņemies atbildīgi un vienmēr apsver alternatīvas, jo aizņemties var tikai tad, ja droši zināms, ka naudu būs iespējams atdot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *