SMS aizdevums bez ķīlas

Pēdējos gados SMS aizdevums bez ķīlas ir atguvis savu popularitāti – gan tādēļ, ka ekonomika lēnām atveseļojas, gan tādēļ, ka patērētāji vairs neuzticas bankām tik ļoti kā agrāk. SMS aizdevumam no patērētāju puses ir savas priekšrocības un savi trūkumi, bet šajā rakstā apskatīsim to, kā varat izmantot SMS kredītu bez ķīlas, lai pasargātu savu finanšu brīvību – t.i., aizsargātos no parādiem un citām nevēlamām finansiālām situācijām.

5 Veidi, kā SMS aizdevums var pasargāt jūsu finanšu brīvību:

1. Ar SMS kredītu bez ķīlas var nomaksāt rēķinus.

Noformējot SMS aizdevumu, jūs varat izmantot iegūto naudu, lai nosegtu rēķinus, par kuriem nemaksāšanas gadījumā var pienākties līgumsods.

2. Ar ātro aizdevumu var nosegt finanšu iztrūkumu, neuzņemoties liekas saistības.

Pat neņemot vērā to, ka SMS aizdevumu pirmajā reizē var noformēt bez maksas, šis kredīta veids ir ātrs risinājums problēmām, kuras var radīt diskomfortu ilgā laika posmā. Bez tam

3. SMS aizdevums bez ķīlas ir pieejams arī ar sliktu kredītvēsturi.

Tas gan ir atkarīgs no aizdevēja, bet liela daļa kredītdevēju izsniedz SMS aizdevumu bez ķīlas arī personām ar ne tik labu un sliktu kredītvēsturi. Bez tam, tas, atšķirībā no banku izsniegtajiem kredītiem, ir pieejams arī personām no 18, nevis 21 gada vecuma.

4. Nevajag aizņemties no draugiem vai radiniekiem (t.i., privātām personām).

Aizņemoties no privātām personām, mēs papildus materiālām saistībām uzņemamies jaunas sociālās saistības. Ne velti parādu pretstata brālim, jo parāds patiešām nav nekas patīkams.

5. SMS aizdevums ir ātrs un ērts.

Ja vajag ātri novērst problēmas finansiālajā dzīvē, tās pārceļot, piemēram, uz nākamo algu, SMS aizdevums ir labs risinājums, jo to varat noformēt ātri un bez liekiem papīriem – krass pretstats banku izsniegtajiem ātrajiem kredītiem.

Kaut arī SMS kredīts bieži vien ir labs risinājums, neaizmirstiet, ka aizņemties vajag atbildīgi un ka jāizvērtē iespējas aizņēmumu atdod – ja nezināt, vai to varēsit izdarīt, labāk neaizņemieties vispār.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *