SMS aizdevums

Ātrs SMS aizdevums dažu minūšu laikā ir ātrs un ērts veids, kā ātri tikt pie nepieciešamās naudas summas. Kad visi striķi plīst, vecāki neceļ telefonu, un draugi atgādina, ka vēl esat viņiem parādā no iepriekšējās reizes, atliek vien meklēt naudu citur, iespējams, pie privātajiem aizdevējiem.

Aizņemties ar SMS palīdzību:

Aizdevums ar SMS

Tik nepatīkami stāsti kā iepriekšējā teikumā gan gadās reti, taču lielākajai daļai cilvēku vismaz vienreiz gadās nonākt līdzīgā situācijā. Svarīgākais, kad esat nonācis šādā situācijā, ir vienkārši atrast pareizo izeju – un šī izeja var būt, bet var arī nebūt SMS aizdevums.

Kas ir SMS aizdevums?

SMS aizdevums ir īstermiņa aizdevums, kas tiek izsniegts pret īsziņas nosūtīšanu. Pirms nosūtat īsziņu, jums ir nepieciešams SMS aizdevējam sniegt datus par sevi. To var izdarīt vai nu kredīta sniedzēja mājas lapā, vai arī pa telefonu. Šāda veida aizdevumus iespējams noformēt arī internetā.

Kas nepieciešams, lai saņemtu SMS aizdevumu?

Atkarībā no kredīta sniedzēja, vajadzīgs jūsu personas kods, telefona numurs, kā arī bankas konta numurs. Aizdevējs visdrīzāk arī izvērtēs jūsu kredītvēsturi, lai noteiktu, vai esat piemērots aizdevuma saņemšanai. Bez tam, lai saņemtu SMS kredītu, jums jābūt arī vismaz 18 gadus vecam/-ai.

Kādas ir galvenās SMS aizdevuma priekšrocības?

●             Ātrums. Naudu varat saņemt 10-15 minūšu laikā, ja aizņematies darbadienā, laikā, kad darbojas bankas.

●             Izdevīgi nosacījumi – aizņemoties pirmoreiz, varat atdot tieši tik, cik aizņēmāties.

●             Caurskatāmība – nekādu slēptu maksu par pakalpojuma izmantošanu.

●             Pielāgojami nosacījumi – ja zināt, ka nevarēsit naudu atdot noteiktajā termiņā, iespējams kredītu pagarināt.

●             Netiešas, kā arī emocionālas priekšrocības – aizņemoties no draugiem/vecākiem riskējat sabojāt attiecības, u.t.t. Aizņemties no svešiniekiem ir daudz vieglāk, nekā to darīt no sev tuvajiem.

Kad labāk aizņemties SMS aizdevumu?

SMS aizdevumu vislabāk aizņemties, lai nolīdzinātu nelielu finanšu iztrūkumu. Aizņemoties jums vajadzētu būt skaidram priekšstatam par to, kad (un vai) naudu varēsit atdot. Tātad, lai aizņemtos SMS kredītu, jums vajadzētu būt vismaz kādam drošam iztikas avotam, un, ja iespējams, arī kādam “drošības garantam” – mantai, kuru varat ieķīlāt, ja nevarat nomaksāt kredītu, u.t.t.

Piemēram, ja jums ir jāsamaksā par īri, bet nevēlaties kašķēties ar pārvaldnieci – vai arī draud līgumsods -, iespējams, tieši jums ir vajadzīgs SMS aizdevums. Arī gadījumos, kad vienkārši esat pārrēķinājies ar savu budžetu, vai arī radušies kādi robi jūsu budžetā neparedzētas situācijas dēļ, SMS kredīts var būt pat ļoti racionāla izvēle.

Protams, vislabāk, ja aizņematies SMS kredītu pirmo un vienīgo reizi, taču ne vienmēr gadās tā, kā mēs to vēlētos, tāpēc, ja zināt, ka tas neradīs ilgstošas problēmas ar maksājumiem, aizņemties SMS kredītu nav nekas slikts. Pirmajā reizē ir izdevīgāk, jo pirmais aizdevums ir bez procentiem un komisijas maksas – bez maksas.

One Reply to “SMS aizdevums”

  • Es esmu aizdevumu aizdevejs Nigerija AFRIKA. Mes velamies, lai jus zinatu, ka mums ir zvanot no valdibas, lai palidzetu tiem, kuriem ta nepieciešama, gan finanšu problemu, dots aizdevumu TADA INDIVIDUALI, uznemumiem un sabiedribu, nepieciešama nauda, ??lai veikt darijumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *