Sefinance Credit

Pieredzes bagāts aizdevējs ar plašu pakalpojumu klāstu– tieši šie vārdi visvairāk raksturo Sefinance Credit kredītu centru, kurš pirmais Latvijā ieviesa kredītu apvienošanas pakalpojumu un jau vairākus gadus sniedz kreditēšanas un finanšu pakalpojumus privātpersonām un uzņēmumiem.

Izcelšanas vērts noteikti ir aizdevēja piedāvāto pakalpojumu klāsts, kurā atrodami, gan finanšu pakalpojumi uzņēmējiem, gan kreditēšanas iespējas privātpersonām, turklāt pakalpojumu cenas salīdzinājumā ar dažu citu aizdevēju piedāvājumiem ir visai demokrātiskas.

Sefinance Credit kredīti

Saņemt kredītu

Šī aizdevēja piedāvājumi varētu būt interesanti ikvienam, kurš lūko pēc:

  • Patēriņa kredīta – pieejams 500 līdz 10 000 eiro apmērā ar atmaksas termiņu no 3 līdz 72 mēnešiem jeb 6 gadiem.
  • Auto līzinga – pieejams no 500 līdz 15 000 eiro apmērā ar atmaksas termiņu no 3 līdz 72 mēnešiem un patiešām izdevīgu procentu likmi.
  • Hipotekārā kredīta – pieejams 500 līdz 200 000 EUR apmērā ar atmaksas termiņu līdz 15 gadiem un bankām līdzvērtīgu gada procentu likmi.
  • Kredītu apvienošanas – ar kredītu kopsummu no 500 līdz 10 000 EUR.

Pieteikties ikvienam no piedāvātajiem pakalpojumiem iespējams tepat internetā, turklāt pieteikumu izskatīšana ir pilnībā bez maksas. Kredītu pieteikumu izskatīšana un atbildes došana patēriņa kredīta, auto līzinga un kredītu apvienošanas pieteikumu gadījumā notiek 15 minūšu laikā, taču atbilde uz hipotekārā kredīta pieprasījumu tiek sniegta dažas stundas pēc pieteikuma saņemšanas. Ir pieejams kredīta kalkulators, lai klients varētu noskaidrot kredīta izmaksas jau pirms pieteikuma iesniegšanas. Jāatgādina, ka kredīta kalkulatoram ir informatīva nozīme un izmaksas var būt atšķirīgas. Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu.

Kāpēc Sefinance Credit

Sefinance

  • Ātra pieteikuma izskatīšana;
  • Izdevīgi procenti gan jauniem, gan esošiem klientiem;
  • Zemi ikmēneša maksājumi;
  • Kredīts tiek izsniegta bez ķīlas jeb nodrošinājuma;
  • Nauda būs pieejama bankas kontā uzreiz pēc līguma noformēšanas.

Kad saņemts aizdevuma apstiprinājums un klients piekritis piedāvātajiem aizdevuma nosacījumiem, Sefinance Credit kredītu centra darbinieki sagatavo aizdevuma līgumu papīra formātā un ar kurjera palīdzību nosūta to parakstīšanai uz jebkuru vietu Latvijā, tādējādi ļaujot klientam vēlreiz iepazīties ar līguma nosacījumiem un saņemt patiesi drošu un kvalitatīvu pakalpojumu. Pēc līguma parakstīšanas nauda uz klienta norādīto bankas kontu tiek nosūtīta 30 minušu laikā.

Nobeigumā par Sefinance

Kā redzat, šis aizdevējs piedāvā diezgan plašu aizdevumu klāstu un var risināt visdažādākās problēmas. Tāpat, aizdevējs uzsver savus zemos procentu maksājumus un izdevīgos piedāvājumus. Tāpat kā minētos aizdevumus, šis uzņēmums piedāvā arī dažādus pakalpojumus uzņēmumiem. Tiek piedāvāti gan finanšu direktora gan krājumus finansēšanas un korporatīvās finanses pakalpojumi. Aizdevēja plašais piedāvājumu klāsts palīdz piesaistīt plašu klāstu klientu gan privātajā gan korporatīvajā sektorā.

Jautājumu gadījumā ar aizdevēju iespējams sazināties telefoniski, elektroniski un klātienē, ierodoties aizdevēja klientu apkalpošanas centrā. Tāpat informāciju par aizdevumiem un ar tiem saistītām formalitātēm iesējams iegūt tepat internetā, aizdevēja mājas lapā, turklāt, ja izlemsiet par labu šim aizdevējam, tā mājaslapā atrodama arī aizdevumu pieteikuma forma un pamācība tās aizpildīšanai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *