Savacard kredītkarte ar kredītlīniju

SAVA.card ir pakalpojums, kas piedāvā kredītkarti ar jūsu ikmēneša ienākumiem piesaistītu kredītlīniju (summu, kuras ietvaros varat aizņemties). To ir viegli noformēt, ērti saņemt, un to piedāvā uzticamais “VIA SMS” kredītdevējs sadarbībā ar elektronisko maksājumu kompāniju “Transact pro”. Šajā rakstā apskatīsim īsumā to, ko der zināt, ja vēlaties šādu karti. Karti var izmantot visā pasaulē, kur vien var pieņem “MasterCard” kredītkartes.

Pieteikties Savacard kredītkartei

Pieteikties

SAVAcard darbojas kā jebkura bankas karte ar kredītlīniju, tomēr to var būt vieglāk saņemt un ērtāk lietot. Ir tikai nepieciešams pieteikties un pārbaudīt! Tā ir kredītkarte, kura palīdzēs situācijās,  kad personīgie naudas līdzekļi ir beigušies! Kad beidzas personīgā nauda, izmantojiet kredītlīniju. Kredītlīnija ir atjaunojama – Jūs atmaksājat mums naudu, un tā atkal kļūst Jums pieejama. Noslēdzot līgumu vienu reizi, to var lietot vairākkārt.

Ko dod SAVA.card?

Sava kredītkarte

  1. Šī karte ļauj izmantot kredītlimitu – sākot no €300 līdz €1500 – un pakāpeniski to atmaksāt. Varat to izmantot gan kā drošības spilvenu, piemēram, dodoties ceļojumā, gan izmantot ikdienas tēriņiem.
  2. Aizņemties – proti, lietot kredītkarti – varat arī ar mazākām summām. Piemēram, varat iztērēt €30 vienā dienā, €30 otrā un atmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajos ietvaros.
  3. Noformēt un saņemt karti varat bez maksas. Tas notiek divu dienu laikā pēc pieprasīšanas brīža. Kartei ir pieejams 24 stundu diennakts atbalsts, un vismaz mājaslapā reklamē, ka tas pieejams arī 1. janvārī – tātad arī svētku dienās.
  4. Pārvaldīt karti, apskatīt izlietoto kredītlimitu, kā arī apskatīt rēķinus un nomainīt rēķina apmaksas dienu iespējams internetā – gluži tāpat, kā jau tagad izmantojat internetbanku, pat nedaudz vienkāršāk.

Svarīgākie SAVA.card noteikumi

  • Kredītlimits (jums pieejamā nauda) ir piesaistīts ikmēneša ienākumiem. Tas nozīmē, ka atkarībā no ienākumiem kompānija jums piešķirs kredītlimitu summā no €300 līdz €1500. Jums nepieciešami regulāri ienākumi, kā arī pasta adrese, uz kuru saņemt šo sūtījumu.
  • Karte tiek piegādāta bez maksas. Skaidras naudas izņemšana “Swedbank” bankomātos maksā 1% no summas (minimums €1), savukārt citos bankomātos – 2% (minimums €5). Pirkumiem komisijas maksa netiek piemērota.
  • Karte tiek piešķirta, kad esat identificējies, pārskaitot €0.01 uz norādīto konta numuru (kā ar ātrajiem kredītiem).
  • Kredīta procenti – 0.25% dienā. Gada procentu likme tātad ir 138.18%.
  • Minimālais maksājums par kredītlimita lietošanu ir 4% mēnesī. Jāņem vērā, ka šai kartei ir sava “smalkā druka” – lai gan sākumlapā minēts, ka minimālais maksājums ir 4% mēnesī, tā minimums ir €20 plus procenti un ikmēneša apkalpošanas maksa. Tātad tā ir diezgan dārga kredītkarte.
SAVA.card vai bankas izsniegta kredītkarte?

Savacard

Izšķiroties, vai izmantot SAVA.card vai bankas kredītkarti, uzreiz varam apgalvot, ka kredītkarte bankā būs lētāka, tomēr tā reti būs pieejama katram gribētājam – bankas, kā zināms, strikti izvērtē klientu maksātspēju, lai gan nav teikts, ka to nedara nebanku kredītdevēji. Tāpat karte ir daudz “smalkās drukas” – minimālais maksājums ir €20, taču ir arī kartes apkalpošanas maksa. Mainīt rēķina datumu tāpat iespējams tikai par noteiktu samaksu.

No otras puses, SAVA.card ir pieejamāks variants par banku izsniegtajām kartēm, turklāt to saņemt ir krietni vienkāršāk. SAVA.card būtībā ir tāda pati karte, kādu izsniedz Latvijas bankas – ar atrunu, ka tā ir kredīta nevis debetkarte, kādas pieņemts izsniegt lielākajai daļai klientu. Tā kā tā darbojas “MasterCard” tīklā, to var izmantot visā pasaulē pie lielākās daļas pakalpojumu sniedzēju (pie tiem, kas pieņem “MasterCard”).

Savacard izmaksas apskats

Jāņem vērā arī tas, ka, apmaksājot karti lēnā laikā, samaksāsiet ļoti daudz naudas procentos. Piemēram, aizņemoties €500 un katru mēnesi samaksājot minimālo summu, jums būtu jāatdod kopā €987.5 divu gadu laikā. Lai gan ikmēneša maksājums sākotnēji var šķist mazs, laika gaitā šie maksājumi var ne tikai apnikt, bet spiedīgos apstākļos krietni vien traucēt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *