Saņem papildus summu pie esošā kredīta

SMScredit.lv uzņēmums saviem klientiem piedāvā saņemt papildus summu pie esošā kredīta. Papildus summai iespējams pieteikties savā lietotāja profilā vai zvanot uz informatīvo tālruni. Saņemot papildus summu, Tava ātrā kredīta atmaksas termiņš nemainās.

Ja izvēlēsies saņemt papildus summu pie esošā kredīta, tad Tev tiks sagatavots jauns kredīta atmaksas rēķins, kurā tiks iekļauts gan esošais, gan papildus summas kredīts.

Šis SMScredit.lv pakalpojums pieejams tikai SMScredit.lv klientiem. To var izmantot klienti, kuriem jau ir aktīvs kredīts (esi paņēmis kredītu). Pakalpojums pieejams klientiem, kuru kredītlimits ir vienāds vai lielāks par EUR 20.

Piemērs:

  1. Tu aizņemies EUR 110 uz 30 dienām;
  2. Pēc pāris dienām nolem aizņemties vēl;
  3. Tu jau paņemtajiem EUR 110 papildus paņem vēl EUR 30;
  4. Atmaksas brīdī: atmaksā visu summu vienā datumā vai pagarini atmaksas termiņu.

Sakarā ar to, ka aizdevēji ir sākuši piedāvāt kredītlīnijas pakalpojumu, šāda funkcija ir pieejama visiem aizdevējiem, kuri sniedz kredītlīnijas pakalpojumus.

One Reply to “Saņem papildus summu pie esošā kredīta”

  • dohhhh.. kas tas par marazmu nekādīgi nevar viņi saņemtie un iegādāties, kas tik grūti ir aizsūtīt pasūtīju uz apple cnetru??Biote arī labā, tikai tiem un tiem un tad gaidi mēnesi kamēr atvedīs no ASVUn LMT arī nav gudra galviņa (bremzes)var kāds pateikt kurā tad datumā mēs varam iet mierīgi iegādāties tos kantainos telefons 😀 😀 kuri man patīk .aaaaaaaaaaaa 😛 paldies !! 😛

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *