Salīdzināt ātros kredītus

ZUZ mājas lapa piedāvā salīdzināt ātro kredītu sniedzējus, lai aizņēmējs varētu aizņemties izdevīgāk, ātrāk un ērtāk. Katram aizņēmējam ir vērts salīdzināt ātro kredītu sniedzējus, jo Latvijā darbojas vairāki uzņēmumi, kas nodarbojas ar īstermiņa kredīta sniegšanu. Katram aizdevējam ir savas prasības, savi piedāvājumi, atšķirīgas akcijas un viss pārējais.

Salīdzini ātro kredītu sniedzējus:

Salīdzināt ātro kredītus

Netiek prasīta darba vieta

Ja netiek prasīta darba vieta, lai varētu saņemt ātro kredītu, tad tas nozīmē, ka Jūs varat saņemt ātro kredītu bez darba vietas un oficiāliem ienākumiem.

Ātrais kredīts bez maksas

Ja tiek piedāvāts ātrais kredīts bez maksas, tad tas nozīmē, ka Jums ir iespēja saņemt ātro kredītu bez procentiem un komisijas maksas. Salīdzini ātro kredītu sniedzējus, kuri piedāvā ātro kredītu bez maksas, lai aizņemtos izdevīgāk. Katram aizdevējam ir sava maksimālā naudas summa, kuru var saņemt bez maksas – bez procentiem & bez komisijas. Jāpiebilst arī tas, ka ne visi Latvijas aizdevēji piedāvā aizņemties kredītu bez maksas. Ja Tev ir svarīgs kredīts bez maksas – bez procentiem un komisijas, tad salīdzini tos aizdevējus, kuri izsniedz kredītu bez maksas.

Reģistrācijas maksa

Tā ir reģistrācijas maksa, kuru jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu. Reģistrācija jāizpilda tikai jaunajiem klientiem, kuri aizņemas ātro kredītu pirmo reizi. Visbiežāk reģistrācijas maksa ir Eur 0.01. Viens santīms jāpārskaita no tā bankas konta, kurš tika norādīts reģistrācijas laikā.

Izsniegšanas laiks

Tas ir aptuvenais ātrā kredīta izsniegšanas laiks, kādā var saņemt ātro kredītu. Visbiežāk ātrā kredīta izsniegšanas laiks ir 10 līdz 30 minūtes.

Izsniegšanas vecums

Tas ir ātrā kredīta sniedzēja pieprasītais vecums, kāds tiek prasīts, lai varētu saņemt ātro kredītu. Ātro kredītu var saņemt sākot no 18 gadiem un beidzot ar 75 gadiem. Salīdzini tos ātro kredītu sniedzējus, kuru vecumam atbilsti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *