Risinājums neparedzētām izmaksām

Ikkatrs no mums savā dzīvē ir saskāries ar situāciju, kad piepeši nepieciešama papildus nauda, lai segtu slimnīcas vai medicīniskos izdevumus, veiktu automašīnas remontu, kā arī dažādu citu iemeslu dēļ. Tomēr, daudzi sev ir uzdevuši jautājumi, vai „ātrais kredīts” piedāvājums ir tiešām pats labākais risinājums šādām situācijām? Vai šāda tipa kredīti ir tiešām piemēroti ārkārtas situācijām? Pastāv situācijas, kurās atbilde uz šo jautājumu būtu skaidrs NĒ, savukārt atkal citās – JĀ, bet neskatoties uz konkrētās situācijas raksturu, pastāv vairāki svarīgi aspekti, kuri ir jāņem vērā, ja vēlamies uzzināt sev piemērotu atbildi.

Vai tas ir vienīgais šobrīd pieejamais līdzekļu avots? – Šis ir viens no pašiem pirmajiem jautājumiem, kuru mums vajadzētu sev uzdot. Citi šādi avoti var būt overdrafts vai bankas, ģimene vai draugi. Tomēr, ja minētie avoti, personai, kuru nonākusi šādas vajadzības situācijā, nav pieejami jebkura iemesla dēļ, tad „ātrais kredīts” var izrādīties vienīgā iespēja. Bet vispirms Jums vajadzētu pārliecināties, vai nevar iegūt tik ļoti vajadzīgās finanses citādi.

Otrkārt, apsveriet faktu, ka ātro kredītu aizdevēji Jums liks atmaksāt aizņemto summu kopā ar procentiem vai komisijas maksu par kredīta izmantošanu. Jūs varat saņemt arī pirmo kredītu bez maksas – bez procentiem, bez komisijas. Tas nav joks! Vairāk par pirmo bezmaksas kredītu vari uzzināt šeit. Vienmēr pārbaudiet visas citas iespējas, jo īpaši, ja zināt, ka nevarat atļauties ņemt ātro kredītu, Jūs būsiet pārsteigts, ieraugot, ka pastāv dažādi citi risinājumi, ko Jūs varat izmantot. Tādējādi pirms aizņemšanās jāpārliecinās, ka spēsiet aizņemto summu atdot un ja nespēsiet to nosegt, nekādā gadījumā neaizņemieties.

Vispārīgi runājot, ātro kredītu ņemšana nav pati labākā doma, bet pastāv dažas situācijas, kur tas tiešām ir pareizākais risinājums. Jums vajadzētu būt uzmanīgam, izvēloties risinājumu vai metodi vajadzīgās naudas summas iegūšanai – izvēlieties risinājumu, kas neliks Jums iekrist vēl lielākā slazdā, tādējādi novedot sevi nākotnē vēl sarežģītākā finansiālajā situācijā. Salīdzini ātro kredītu piedāvājums ZUZ.lv salīdzināšanas tabulā, lai aizņemtos īpaši izdevīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *