Reģistrācijas maksa

Ja esi jauns klients pie izvēlētā kredīta sniedzēja, Tev jāapstiprina sava reģistrācija pārskaitot Eur 0.01 uz kredīta sniedzēja bankas kontu. Kredīta reģistrācijas maksu pārskaiti uz banku, kurā Tev ir bankas konts, uz kuru Tu vēlies saņemt ātro kredītu. Ja Tu pārskaitīsi reģistrācijas maksu uz banku, kurā Tev nav bankas konts, tad tas paildzinās kredīta saņemšanu.

Kredīta sniedzēja bankas kontus vari apskatīt kredīta sniedzēja mājas lapā – sadaļā „Kontakti” vai citur. Turpat atradīsi visu nepieciešamo informāciju, kas jāievada pārskaitot reģistrācijas maksu. Reģistrācijas maksu Tu vari veikt no jebkuras Latvijas bankas.

Ja Tev ir radušies jautājumi par reģistrācijas maksu, sazinies ar kredīta sniedzēju zvanot, rakstot vai izmantojot citu sazināšanās iespēju.

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2018 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.