Reģistrācija ātro kredītu portālos

Ja arī Tu esi nonācis finansiālās grūtībās, no kurām bez ātrā kredīta palīdzības nespēsi izkulties, tad negaidi un reģistrējies kādā no ātrā kredīta portāliem. Reģistrācija nav sarežģīta, bet prasa nelielas zināšanas un patiesu informāciju par sevi. Ja Tev ir aktīvs bankas konts, kādā no Latvijas bankām, tad Tev ir iespēja reģistrēties un saņemt aizdevumu no ātrajiem kredītiem Latvijā.

  1. solis – aizdevēja izvēle!

Izvēlēties aizdevēju

Ātrais kredīts

Esi atbildīgs, Aizņemies atbildīgi, Atmaksā kredītu atbildīgi!

Lai reģistrācija būtu veiksmīga, Tev būs nepieciešams mobilā tālruņa numurs, aktīva e-pasta adrese un vismaz nelieli ikmēneša ienākumi. Ja visu informāciju ievadīsi pareizi, tad konts tiks apstiprināts uzreiz. Tev būs jādodas uz savu norādīto e-pasta adresi, lai varētu apstiprināt savu piederību reģistrācijā norādītajai e-pasta adresei. Dažreiz Jūsu lietotāja konts var tikt apstiprināts izmantojot mobilā tālruņa numuru, uz kuru tiek nosūtīts apstiprinājuma kods, kas jāievada sevis izvēlētajā ātrā kredīta portālā.

Reģistrācija ātrajiem kredītiem

Lai reģistrētos ātro kredītu portālā, vairums kredītu kompānijas pieprasa Latvijas pilsonību. Atsevišķās ātro kredītu kompānijās ir iespējams pieteikties aizdevumam tad, ka Jūs strādājat Latvijā un saņemiet oficiālus ienākumus, taču neesat Latvijas pilsonis. Kad reģistrācija notikusi veiksmīga un Jūs esat gatavs aizņemties naudu, tad atliek tikai izvēlēties aizdevuma summu un laika periodu, kādā šo aizdevumu varēsiet atmaksāt. Kad tas ir izdarīts spied “SAŅEMT AIZDEVUMU” un ātrais kredīts ienāks Jūsu kontā ne vēlāk kā 15 minūtes. Ja esi veiksmīgi reģistrējies ātrā kredīta kompānijā, bet dažādu iemeslu dēļ, Tev neļauj saņemt aizdevumu, tad noteikti pārbaudi ievadīto informāciju, jo iespējams esi kļūdījies ievadot savus personīgos datus.

Ja reģistrējoties ātro kredītu mājas lapā vai aizpildot kredīta pieteikumu internetā esi ievadījis nepareizus personīgo informāciju, tad lai to izlabotu Jums ir jāsazinās ar kredīta kompāniju, kurā reģistrējāties un jāinformē to par nepareizu datu ievadīšanu. Par to netiek piemērots sods un tas nav maksas pakalpojums.

Svarīgi par reģistrāciju kredītam

Svarīgi ir, lai reģistrējoties visa informācija ir norādīta patiesi. Pēc reģistrēšanās ir jāapstiprina ne tikai savs e-pasts un mobilā tālruņa numurs, bet arī bankas konta numurs. Bankas konta numura apstiprināšana ir vissvarīgākais posms, lai veiksmīgi varētu aizņemties ātro kredītu. Apstiprināšana ir vienkārša un parasti prasa tikai 0.01 eiro. Lai apstiprinātu bankas konta numuru un savu piederību šim kontam, Jums ir jāpārskaita 0.01 eiro uz ātrā kredīta kompānijas norādīto bankas konta numuru. Tādā veidā kredītu kompānija garantē to, ka aizdevums nonāks tieši Jūsu kontā un nevienā citā. Šis ir lielisks veids kā izvairīties no neparedzētām situācijām, kad Jūs piesakāties aizdevumam, bet sistēmas kļūdas pēc, kredīts ienāk kādas citas personas bankas kontā.

Reģistrācija ātro kredītu portālos kopumā ir ļoti vienkārša, taču cilvēkiem, kuri ir uz “Jūs” ar internetu, ir ieteicams doties uz kādu no ātro kredītu filiālēm, lai varētu pieteikties aizdevumam klātienē. Tad arī Jums būs iespēja saņemt atbildes uz visiem jautājumiem par ātrā kredīta aizdevumu.

Ātrais kredīts

100 eiro

Ātrais kredīts ir paredzēts tikai steidzamās situācijās un to ir jāizmanto tad, kad esi pārliecināts par to, ka saņemsi naudu tuvāko 30 dienu laikā. Ja ātrā kredīta aizdevuma atmaksa tiek nokavēta, Jums tiks skaitīta soda nauda par katru nokavēto aizdevuma atmaksas dienu. Tāpēc ir svarīgi laicīgi atmaksāt ātrā kredīta aizdevumu. Dzīvē mēdz gadīties visādi tāpēc ja Jums rodas grūtības ar pilnu aizdevuma atmaksas veikšanu, tad pagarini atmaksas termiņu par vienu, divām vai pat 4 nedēļām. Aizņemies atbildīgi!

2 Replies to “Reģistrācija ātro kredītu portālos”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *