Privātie aizdevēji Latvijā

Ikviens, ko ir piemeklējušas jebkāda veida neplānotas finanšu situācijas, var iegūt ātros kredītus un iegūt līdz pat 30 dienām, lai atmaksātu aizņemto summu. Ātrais kredīts no privātajiem aizdevējiem Latvijā ir nenodrošināts īstermiņa kredīts, ko izmanto, lai atrisinātu pagaidu finanšu vajadzības. Internetā iesniedzējs var piekļūt līdzekļiem ar ērtībām, jo gan pieteikšanās, gan apstiprināšana pilnībā notiek internetā. Iegūt šo aizdevumu ir vienkārši un ātri. Bieži vien nauda, kas Jums ir nepieciešama, var tikt pārskaitīta uz Jūsu norēķinu kontu tikai 15 minūtēs pēc pieteikšanās.

Aizņemties no privātajiem aizdevējiem

Saņemt ātro kredītu

Tas aizņems tikai dažas minūtes no Jūsu dārgā laika, bet naudu aizdevējs pārskaitīs uz Jūsu norādīto bankas kontu.

Aizdevēju piedāvātās summas

Ātrie kredīti no privātajiem aizdevējiem svārstās no Eur 1 līdz Eur 1500 vai vairāk, atkarībā no Jūsu maksātspējas un aizdevēja, jo summa un nosacījumi ir atkarīgi no izvēlētā aizdevēja Latvijā.

Aizdevēja piedāvātais atmaksas termiņš

Šie īstermiņa kredīti tiek apstiprināti uz laiku līdz 30 dienām. Bet, ja nespējat atmaksāt naudu noteiktajā datumā, Jūs varat pagarināt atmaksas termiņu par nedēļu vai ilgāk. Tie ir nenodrošināti īstermiņa kredīti un neprasa no iesniedzējiem kādu vērtīgu īpašumu, lai apstiprinātu kredītu.

Kā notiek naudas saņemšana

Tiklīdz aizdevuma priekšnoteikumi tiek izpildīti, aizdevuma summa tiek piešķirta gandrīz uzreiz. Aizņēmēja pašreizējā atmaksas spēja nosaka aizdevuma summu. Pat ja viņš pagarina sava aizdevuma ilgumu, viņš joprojām var saņemt pieņemamas procentu likmes.

Kopsavilkums par privātajiem aizdevējiem Latvijas Republikā

Privātie aizdevēji Latvijā

Ātrie kredīti ir radīti, lai Latvijas Republikas privātpersonas spētu segt negaidītus izdevumus īsā laikā. Tas ir ātrs un drošs veids, kā izkļūt no mēneša vidus finanšu krīzes, kas rodas bez iepriekšēja brīdinājuma. Šos ātros īstermiņa kredītus var izmantot arī ikdienas izdevumiem. Aizdevuma summas izmantošanai nav ierobežojumu. To var izmantot jebkādiem mērķiem, kas Jūsuprāt ir svarīgi!

13 Replies to “Privātie aizdevēji Latvijā”

  • Labdien..man ir vajadzigs kredits…30 EUR uz 30 dienam…..ir sabojata kredit vesture …maksaju katru menesi,,palikusi vel ir 415 EUR ,ko atmaksat…mani ienakumi menesi ir 430 Eur…ludzu man izsniegt 30 Eur…jo tulit nesagaidot algu nepieciesama nauda…,kura pietrukst.ar cienu Marija

  • ir sabojata kreditvesture maksaju katru menesi vajadzigo summu.velos aiznemties 70eiro uz menesi bet visi atsaka.

  • Labdien! Ātro kredītu aizdevēji vairs neaizdod cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi. Jūs varat mēģināt lombardu vai kredītu pret auto ķīlu.

  • kurs privatais aizdevejs aizdod personam,kuri sasniegusi 18 gadu vecumu?Ienakumi menesi 500 Eur!!Ir vajadzigi 1000 Eur!!
    Paldies!!

  • Steidzami meklēju aizdevēju kas var man aizdot naudu. Bez jeb kādām iepriekšējām samaksām. Pateicos uzreiz par atsaucību. Nepiedāvāt kredītu ja vaja kaut kādu samaksu pirms kredīta saņemšanas. Vai arī kaut kādu apdrošināšanas naudas.

  • Labdien…ir nepiecieshami steidzami vien nieka kādi 30 eiro.Kurš privātais aizdevējs var aizdot tas dod ziņu lūdzu uz manu epastu…ketlyn@inbox.lv ar ierakstu ”aizdodu”.Vajadzīgs uz sitiena prieksh svētkiem un sadzīves tēriņiem briketēm.varēšu atdot uz 15.aprīli jau.Paldies jau iepriekš.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *