Populārs aizdevums pret auto ķīlu

Ar bezdarbu un dzīves dārdzību, kas iecērt robu daudzu ģimeņu makos, aizdevumi pret auto ķīlu kļūst populārs ātras naudas avots. Arī dēvēti par auto aizdevumiem, aizdevumi pret auto ķīlu ir aizdevumi, kad auto īpašnieks aizņemas naudu pret sava automobiļa īpašumtiesībām. Aizņēmēja transportlīdzeklis tiek izmantots kā aizdevuma nodrošinājums, bet netiek paturēts!

Kādas ir prasības, lai saņemtu aizdevumu

Auto garantija

Lai saņemtu populāro aizdevumu pret auto ķīlu, aizdevējam ir dažas prasības, kas jāievēro aizņēmējam. Pirmkārt, aizņēmēja transportlīdzeklim ir jābūt nomaksātam pilnā apmērā, tādējādi ļaujot viņam vai viņai iegūt pilnas automobiļa īpašumtiesības. Otrkārt, auto nedrīkst būt aizturējuma tiesības vai citi aizdevumi. Papildus šīm prasībām, transportlīdzeklim ir jābūt pilnībā apdrošinātam un ar aktīvu TA.

Populāra aizdevēja (Mogo) prasības

Nepastāv nekādu ierobežojumu auto markai, krāsai, virsbūves tipam, tomēr auto, ar kuru garantēsi aizdevuma atmaksu, nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem. Kā arī tam ir jābūt aktīvai TA (transportlīdzekļa tehniskajai apskatei) un OCTA apdrošināšanai. Auto ir jābūt reģistrētam uz Tava vārda, un tam nedrīkst būt neapmaksāts līzings.

Aizdevēja tiesības

Aizņēmējam ir stingri jāapzinās, ka, ja viņš vai viņa nespēj atmaksāt aizdevumu pret auto ķīlu, aizdevējam ir tiesības pārņemt īpašumā aizņēmēja transportlīdzekli. Ja tas notiek, transportlīdzeklis tiks pārdots, lai segtu to, ko aizņēmējs ir parādā. Tas parasti ir pēdējais variants, ko aizdevēji pieņem, jo viņi zaudē naudu šajā atgūšanas procesā. Papildus tam, transportlīdzekļa vērtība samazinās.

Visā šajā smagajā pārbaudījumā, tomēr lielākā daļa aizdevēju ļauj aizņēmējiem iespēju atgūt savu transportlīdzekli. Jāatceras, ka aizdevēju mērķis nav iegūt Jūsu auto, bet nopelnīt naudu izsniedzot aizdevumu pret auto ķīlu.

Auto ir tikai nodrošinājums!

Tas arī izskaidro, kāpēc aizdevēji izsniedz aizdevumu pret auto ķīlu no 18 gadiem, ar sliktu vai labu kredītvēsturi, bez darba vietas un citām prasībām, kas varētu apgrūtināt saņemt aizdevumu.

Finanšu grūtības nostāda cilvēkus situācijā, kad tiem nepieciešams aizņemties naudu. Ja tā notiek, ir svarīgi, lai aizņēmēji zina, kādā situācija viņš vai viņa nokļūst, lai viņi varētu pieņemt pareizo lēmumu par to, vai izvēlēties cilvēkos populāro aizdevumu pret auto ķīlu, ātro kredītu internetā, vai jebkāda cita veida aizdevumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *